تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پلیس در عملیاتی، فرد تهدید کننده به بمب‌گذاری در مرکز رای‌گیری در مرکز مسکو را بازداشت کرد. به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، پلیس روسیه فردی را با یک کمربند مشکوک که شبیه یک وسیله انفجاری بوده است امروز – یکشنبه – در محل رای‌گیری در مرکز مسکو بازداشت کرد. وی […]

[ad_1]

پلیس در عملیاتی، فرد تهدید کننده به بمب‌گذاری در مرکز رای‌گیری در مرکز مسکو را بازداشت کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، پلیس روسیه فردی را با یک کمربند مشکوک که شبیه یک وسیله انفجاری بوده است امروز – یکشنبه – در محل رای‌گیری در مرکز مسکو بازداشت کرد.


وی به مرکز رای‌گیری وارد شده و تهدید کرد که این وسیله انفجاری را منفجر خواهد کرد.


منابع پلیس اعلام کردند: « نیروهای امنیتی به فردی که تهدید به انفجار بمبی در مرکز رای‌گیری کرده بود، حمله کردند.»‌ این منابع همچنین افزودند که فرد حمله‌کننده چهار نفر را در طبقه اول ساختمان گروگان گرفته بود. وی همچنین یک کمربند مشکوک با یک دکمه به تن داشت.


کمیسیون انتخاباتی شهر مسکو اعلام کرد که تهدید به بمب‌گذاری تاکنون تایید نشده است. این نهاد انتخاباتی همچنین افزود که فرد حمله کننده « تظاهر به تعبیه یک بمب کرده بود. البته هیچ بمبی وجود نداشت و این فرد در پی این حادثه بازداشت شد.»


«سرگئی سوبیانین»، شهردار مسکو با تشکر از نیروهای پلیس، از عملکرد حرفه‌ای آن‌ها تقدیر کرد. این حادثه زمانی اتفاق می‌افتد که شهروندان روسیه برای انتخاب ۴۵۰ قانون‌گذار برای حضور در دوما، (مجلس نمایندگان پارلمان ملی) پای صندوق‌های رای رفته‌اند.   

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس