تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نیروهای امنیتی آلمان در جریان یک رشته عملیات ضدتروریستی در ایالت «نوردراین وستفالن» به خانه‌های مظنونان به مشارکت در حملات تروریستی یورش بردند. به گزارش ایلنا به نقل از یورونیوز، رسانه‌های آلمان گزارش دادند که ۱۵۰ مامور مسلح پلیس دقایقی پیش از طلوع آفتاب این عملیات را در دو شهر «دویسبورگ» و «دورتموند» آغاز کردند. […]

[ad_1]

نیروهای امنیتی آلمان در جریان یک رشته عملیات ضدتروریستی در ایالت «نوردراین وستفالن» به خانه‌های مظنونان به مشارکت در حملات تروریستی یورش بردند.

به گزارش ایلنا به نقل از یورونیوز، رسانه‌های آلمان گزارش دادند که ۱۵۰ مامور مسلح پلیس دقایقی پیش از طلوع آفتاب این عملیات را در دو شهر «دویسبورگ» و «دورتموند» آغاز کردند.


هدف اصلی این عملیات، بازداشت برخی افرادی تندرو است که متهم هستند با سخنرانی‌های خود جوانان مسلمان را به اعزام به عراق و سوریه برای جنگ تشویق می‌کنند.


چند روز قبل در آلمان یک پناهجوی ۲۴ ساله سوری بازداشت شد. پلیس آلمان اعلام کرده است که مطلع شده بود این مرد سوری قصد داشته «عملیات تروریستی» انجام بدهد.


در پی تیراندازی مرگ‌بار ماه گذشته میلادی در آلمان تدابیر امنیتی در این کشور افزایش پیدا کرده است. در هفته‌های اخیر حملات مختلف به شهروندان در شهرهای آلمان ۱۵ قربانی گرفته است.


به گفته مقام‌های آلمان، مهاجمان در دست کم دو حمله با داعش مرتبط بودند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس