تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

در راستای پیشگیری از بیماری سالک، عملیات جونده کشی در محدوده شهرک های شمال غرب شیراز، اجرا شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از جام جم آنلاین ، مسئول واحد بیماری های غیرواگیر مرکز بهداشت شهدای گمنام، گفت: طرح جونده کشی، به عنوان مهمترین راهکار پیشگیری از بیماری سالک، در محدوده شهرک های گویم، قصر […]


در راستای پیشگیری از بیماری سالک، عملیات جونده کشی در محدوده شهرک های شمال غرب شیراز، اجرا شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از جام جم آنلاین ، مسئول واحد بیماری های غیرواگیر مرکز بهداشت شهدای گمنام، گفت: طرح جونده کشی، به عنوان مهمترین راهکار پیشگیری از بیماری سالک، در محدوده شهرک های گویم، قصر قمشه و آرین، اجرا شد.

مهندس سید علی اصغر هاشمی افزود: عملیات جونده کشی، از سوی مرکز بهداشت شهدای گمنام، با همکاری شهرداری منطقه ۱۰ شیراز و با حضور دوازده پارکبان اجرا شد که در این برنامه پنجاه کیلوگرم طمعه مسموم، مورد استفاده قرار گرفت.

در ادامه کارشناس مبارزه با بیماری های مرکز بهداشت شهدای گمنام گفت: برای کاهش روند بروز بیماری سالک، مردم باید نسبت به دفع بهداشتی زباله و رها نکردن فاضلاب در کوچه و معابر و نصب توری پشت در و پنجره ها، اقدام کنند.
مهندس محمدعلی حیدری افزود: برنامه پیشگیری از بیماری سالک، اثرات مفیدی در کاهش گزش مردم با پشه خاکی و کاهش ابتلا به بیماری سالک دارد.
برنامه عملیات جونده کشی بر علیه بیماری سالک در محدوده شهرک های شمال غرب شیراز، به همت مرکز بهداشت شهدای گمنام اجرا شد.

۷۰۴منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس