تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عملیات اجرایی گازرسانی به ١۵٠ روستای استان قزوین همزمان با سفر رئیس جمهوری به این استان آغاز شد. به گزارش ایسکانیوز از شانا، اسماعیل مفرد بوشهری، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین، امروز (شنبه، دهم مهرماه) اظهار کرد: این روستاها تا پایان سال ٩۶ با تامین منابع مالی مورد نیاز به شبکه سراسری گاز متصل […]

[ad_1]

عملیات اجرایی گازرسانی به ١۵٠ روستای استان قزوین همزمان با سفر رئیس جمهوری به این استان آغاز شد.

به گزارش ایسکانیوز از شانا، اسماعیل مفرد بوشهری، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین، امروز (شنبه، دهم مهرماه) اظهار کرد: این روستاها تا پایان سال ٩۶ با تامین منابع مالی مورد نیاز به شبکه سراسری گاز متصل می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین درباره این طرح ها گفت: این پروژه ها شامل گازرسانی به ۶٠ روستا در منطقه الموت و مناطق مرکزی قزوین، ۵۴ روستا در شهرستان آوج، ٢٣ روستا در سطح شهرستان تاکستان، هشت روستا در شهرستان بوئین زهرا و پنج روستا در شهرستان آبیک می شود.

وی افزود: برای تحقق این طرح ها به یکهزار و ٢٠٠ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که با گازرسانی به این ١۵٠ روستا بیش از ١١ هزار و ۵٠٠ خانوار از مزایای گاز برخوردار می شوند.

بوشهری با اشاره به این که هم اکنون ٣٣٣ روستای استان از مزایای گاز برخوردارند، عنوان کرد: هم اکنون ٧۶ درصد خانوارهای روستایی استان از مزایای گاز برخوردارند که با عملیاتی شدن پروژه های در دست اجرای این شرکت، این مقدار به ٨٨ درصد افزایش می یابد.

دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در سی و یکمین بازدید استانی خود به استان قزوین سفر کرد.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس