تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد، علی اسماعیلی روز شنبه در نشست شورای اداری شهرستان نور اظهار داشت: عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی راهکار اساسی برای برون رفت از این مشکلات درکشور است  درصورتی که مسوولان و دولتمردان با روحیه جهادی مانند دوران دفاع مقدس تلاش کنند ، مشکلات به مرور رفع می شود. […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد، علی اسماعیلی روز شنبه در نشست شورای اداری شهرستان نور اظهار داشت: عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی راهکار اساسی برای برون رفت از این مشکلات درکشور است  درصورتی که مسوولان و دولتمردان با روحیه جهادی مانند دوران دفاع مقدس تلاش کنند ، مشکلات به مرور رفع می شود.


اسماعیلی تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو توجه جدی مدیران عنوان کرد وگفت: مدیران باید از حداقل امکاناتی که در اختیار دارند بیشترین بهره را برده و بالاترین تاثیر گذاری را داشته باشند وتنها در این صورت می توان اقتصاد مقاومتی را عملی کرد.


نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید برای حل مشکلات و موانع بر سر راه توسعه و رشد کشور این دولت را همراهی و حمایت کرد.


وی افزود: این دولت از ابتدا تاکنون برای پیمودن مسیر های رشد و توسعه با چالش و مشکلات فراوانی از جمله بدهی ۶ هزار میلیارد ریالی و موانع تراشی استکبارجهانی روبه رو شده است که در هیچ دوره ای چنین وضعیتی شاهد نبودیم.


نماینده مردم نور ومحمودآباد در خانه ملت اضافه کرد : چنین مشکلاتی اگرچه در انگیزه دولتمردان تاثیر چندانی نداشته است اما اگر برای رفع آن ها همراهی ، همدلی و هم افزایی رئیسان دیگر قوا نباشد به یقین به آسانی حل نمی شود.


فرماندار نور نیز در این نشست با ارائه گزارشی از خدمات سه ساله دولت در بخش های توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی ، بهداشت و درمان ، کشاورزی ، تامین آب آشامیدنی و سرمایه گذاری بخش های خصوصی این شهرستان، گفت : این دولت در حوزه راه و شهرسازی حدود ۲۳۰ میلیارد ریال هزینه کرده است.


هادی خنجری ، تخصیص ۱۵۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در حوزه کشاورزی ، بیش از ۱۴۰ میلیارد ریال برای تامین آب و فاضلاب شهری و روستایی ، ۱۴۰ میلیارد ریال برق رسانی و ۱۰ میلیارد ریال هم برای اجرای طرح تحول نظام سلامت را از دیگر اقدامات دولت طی سه ساله گذشته تاکنون دراین شهرستان معرفی کرد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس