تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، رسول جزینی پس از شکست قاسم رضایی گفت: قاسم تلاش خود را کرد. یک اشتباه کوچک کرد و بارانداز را که شگردش بود را نتوانست مقابل حریف کوبایی اجرا کند و همین موضوع علت بزرگ باختش بود. کشتی بسیار نزدیک بود.همین اشتباهات کوچک تأثیر بسزایی در نتایج دارد. المپیک جای اشتباه […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، رسول جزینی پس از شکست قاسم رضایی گفت: قاسم تلاش خود را کرد. یک اشتباه کوچک کرد و بارانداز را که شگردش بود را نتوانست مقابل حریف کوبایی اجرا کند و همین موضوع علت بزرگ باختش بود. کشتی بسیار نزدیک بود.همین اشتباهات کوچک تأثیر بسزایی در نتایج دارد. المپیک جای اشتباه نیست هر چند کوچک.


وی افزود:رضایی در ادامه تلاش کرد تا نتیجه را جبران کند و خودش را به خطر انداخت ولی تلاش هایش بی فایده بود و در پایان شکست خورد.

مربی‌ سنگین‌وزن های تیم ملی کشتی فرنگی درباره حضور رضایی در مرحله شانس مجدد و شانسش برای رسیدن به مدال برنز المپیک گفت:رضایی شانس خوبی برای رسیدن به مدال برنز دارد. اما نباید فراموش کرد در المپیک همه آماده می آیند و باید با تمام قدرت مبارزه کرد.

وی درباره علت نتایج بسیار ضعیف تیم ملی کشتی فرنگی در این رقابت‌ها نیز خاطرنشان کرد: عملکرد کلی تیم نسبت به حضور ده ماهه کادرفنی تقریبا قابل پیش بینی بود. نباید دنبال معجزه بود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس