تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] آیت‌الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی گفت: نیروی انتظامی در حل مشکلات مردم رسالت مهمی دارد که در این‌باره گاهی انتظارات مردم از نیروی انتظامی بیشتر از توان آن‌ها است. به گزارش ایسنا، این استاد برجسته حوزه در دیدار با سردار اشتری، فرمانده ناجا با اشاره به جایگاه مهم امنیت در جامعه اسلامی عنوان کرد: امنیت، محور فعالیت‌های پلیس است و […]

[ad_1]

آیت‌الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی گفت: نیروی انتظامی در حل مشکلات مردم رسالت مهمی دارد که در این‌باره گاهی انتظارات مردم از نیروی انتظامی بیشتر از توان آن‌ها است.

به گزارش ایسنا، این استاد برجسته حوزه در دیدار با سردار اشتری، فرمانده ناجا با اشاره به جایگاه مهم امنیت در جامعه اسلامی عنوان کرد: امنیت، محور فعالیت‌های پلیس است و نیروی انتظامی در این‌باره عهده‌دار مسئولیت مهمی در نظام جمهوری اسلامی است.

آیت‌الله علوی گرگانی افزود: عملکرد پلیس در ارتقای امنیت مطلوب است و ما امیدواریم که اقدامات پلیس بتواند زمینه اعتلا و رشد جامعه اسلامی و نظام را فراهم کند.

وی تصریح کرد: یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی رفع مشکلات مردم است که در این‌باره گاهی انتظارات مردم از نیروی انتظامی بیشتر از توان آن‌ها است.

این استاد حوزه خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در تامین امنیت مردم در جایگاه خوبی قرار دارد که باید این دستاوردها در همه زمینه‌ها گسترش پیدا کند.

وی در رابطه با رسالت‌های مهم پلیس اظهار کرد: نیروی انتظامی باید در چارچوب موازین ایمانی و اخلاقی و تعهد انقلابی و معنوی به رسالت خود توجه داشته باشد تا اهداف نظام و انقلاب تحقق پیدا کند.

آیت‌الله علوی گرگانی بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام محرم، یکی از وظایف مهم پلیس ارتقای امنیت در تردد زائران به عتبات عالیات است.

وی در این‌باره گفت: نیروی انتظامی بر پایه تعهد خود در جهت افزایش امنیت باید سلامت زائران را در تردد به عتبات تامین کند که این امر وظیفه سنگین و با ارزشی است.

این مرجع تقلید شیعه عنوان کرد: نیروی انتظامی بازوی قدرتمندی برای نظام به شمار می‌رود و ما باید قدردان فعالیت این نیرو در عرصه‌های مختلف باشیم.

وی تصریح کرد: امیدواریم نیروی انتظامی در همه فعالیت‌های خود به موفقیت دست یابد و بتواند به بهترین نحو به وظایف خود عمل کند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس