تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۴
برگه های چک سبک دست تمام شده;

حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال در گفت‌وگویی بلند با ورزش سه سکوتش را شکست.

به گزارش گذارنیوز ، این مدافع آبی ها که ممکن است در اهواز به ترکیب تیم بازگردد، باوجود مشکلات مالی به کسب نتیجه خوب در اهواز خوشبین است. گفت‌وگوی ویژه خبرنگار ما با مدافع استقلالی ها را بخوانید:

*بعد از ۳ جلسه محرومیت این هفته می‌ توانی بازی کنی. این دورانی که از تیم دور بودی برایت سخت نبود؟

معلوم است که سخت بود به هر حال یک فوتبالیست بعد از پایان تعطیلات سر تمرین می‌ رود تا بتواند با شروع لیگ برای تیمش بازی کند. به هر حال آن نگاه پدرانه ای که در مورد من و سوشا باید اتفاق می‌ افتاد، نیفتاد و ما ۳ هفته از فوتبال دور بودیم. حالا هم به خوبی تمرین کرده ام و آماده ام که از این هفته بازی کنم.

* فکر کردید به حق است که ۳ هفته به دلیل درگیری با سوشا مکانی محروم بشوی؟

بله من فکر می‌ کنم این محرومیت حقم بود به نظرم چون بازی پخش زنده داشت و میلیون ها نفر داشتند می‌ دیدند اتفاق خوبی نیفتاد. ای کاش این کار را نمی‌ کردیم حالا دیگر همه چیز تمام شده است و باید به فکر آینده باشم.

* شکل بازی استقلال در ۳ بازی اول خیلی ها را امیدوار کرده است. فکر می‌ کنی تفاوت این تیم با تیم پارسال چیست؟

تیم ما نسبت به سال گذشته خیلی تغییر کرده است، میانگین سنی تیم پایین آمده و در کل فکر می‌ کنم تیم ما شرایط خوبی پیدا کرده است.

* چرا استقلال نتوانست جلوی ذوب‌آهن نتیجه بگیرد؟

من فکر می‌ کنم استقلال در بازی با ذوب‌آهن بسیار بهتر از دو بازی قبلی بازی کرد حتی شما دیدید که در نیمه اول مهدی رحمتی یک بار هم دیده نشد. اما در نیمه دوم ما غافلگیر شدیم و نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم.

* ولی خیلی ها می‌ گویند این استقلال جلوی تیم های مدعی نمی‌ تواند نتیجه بگیرد؟

من اصلا با این حرف شما موافق نیستم. یکی از بدی های استقلال این است که همه از آن انتظار دارند که ۹۰ دقیقه روی دروازه حریف هجوم بیاورد. این باور به خاطر دو بازی اول در ذهن هواداران ایجاد شده است. در حالی که من اصلا این مساله را قبول ندارم. هیچ تیمی نمی‌ تواند ۹۰ دقیقه حمله کند. حتی بارسلونا هم که بزرگترین تیم دنیاست، بعضی وقت ها دفاع می‌ کند.

* دو هفته پیش وسط تمرین استقلال زمین را ترک کردی و این شائبه به وجود آمد که با پرویز مظلومی به مشکل خورده ای، این موضوع را تایید می‌ کنی؟

من دیگر دلیل نمی‌ دانم در رابطه با آن اتفاق صحبت کنم چون از آن اتفاق ۲ هفته گذشته است و من در صفحه شخصی ام در اینستاگرام این موضوع را توضیح داده ام. دوست ندارم در رسانه ها این بحث را مطرح کنم و برای تیمم حاشیه درست کنم.

* بهرام افشارزاده چندی پیش در مصاحبه ای گفته بود که سال گذشته یکی در رختکن استقلال خبرهای تیم را به منصوریان می‌ داد، تو این مساله را تایید می‌ کنی؟

من این صحبت ها را نشنیده ام و خیلی بعید می‌ دانم که آقای افشارزاده چنین حرفی را زده باشد. من دو سال است که با ایشان کار کرده ام و ۴۰سال است که ایشان در ورزش است. ایشان آنقدر بزرگ هست که چنین حرف هایی را به زبان نیاورد.

* فکر می‌کنی بازیکنی هست که خبرهای تیم را به بیرون ببرد؟

نه، بازیکنان پولی که بخاطرش عرق می‌ ریزند را نمی‌ توانند بگیرند. چه برسد به اینکه بخواهند پول حرام سر سفره هایشان ببرند. امکان ندارد بازیکنی چنین کاری بکند و باز هم می‌گویم بعید است آقای افشارزاده چنین حرف هایی زده باشد.

* تو خودت تا حالا که در فوتبال با کسی مشکل بخوری تا جایی که حتی نخواهی او را ببینی؟

من با هیچ کس مشکلی ندارم. می‌ توانید از کسانی که با من همبازی بوده اند سوال کنید که آیا تا حالا شده من با کسی مشکل داشته باشم. فقط یک نفر را هرگز نمی‌ بخشم؛ اگر پل صراطی وجود داشته باشد که ما مسلمان هستیم و همه به آن اعتقاد داریم، من هرگز آن فرد را نمی‌ بخشم و در آنجا جلویش را می‌ گیرم.

* منظورت آقای … است که زمانی به خاطر مشکل اخلاقی به تو اجازه بازی نداد؟

من اسم کسی را نمی‌ آورم، خودم و خودش و خدایمان می‌ داند که درباره چه کسی حرف می‌ زنم. مطمئن باشید هیچ وقت از او نمی‌ گذرم.

* ظاهرا امسال مشکلات مالی استقلال حل شده است، فکر می‌ کنی این اتفاق خوبی است؟

خب به هر حال الان یکسری از بازیکنان ۳۰درصد قراردادهایش را گرفته اند ولی عده ای هم نگرفته اند. متاسفانه دیروز متوجه شدم که خبر زدند حنیف پولش را زودتر گرفته که اصلا چنین اتفاقی نیفتاده است.

* ولی گفته اند تو اول فصل ۳۰ درصد قراردادت را گرفته ای این موضوع را تکذیب می‌ کنی؟

من زمانی که بازیکنان جدید قرارداد می‌ بستند، پیش آقای نظری رفتم و به ایشان گفتم که من اول فصل پول گرفتم و تا حالا یک ریال هم دریافتی نداشته ام. از او درخواست کردم که اگر می‌ تواند بخشی از طلب من را بدهد از آقای امیری، نظری و سایر مدیران استقلال تشکر می‌ کنم که قبول کردند بخشی از طلب فصل گذشته من را پرداخت کنند. البته من هنوز هم پول زیادی از استقلال طلبکار نبودم.

*ولی گفته می‌ شد تو به خاطر مراسم عروسی ات این پول را از باشگاه گرفته ای؟

اصلا من هنوز ازدواج نکرده ام و فقط بخشی از طلب فصل گذشته ام را دریافت کرده ام. البته به جز بازیکنان جدید استقلال هم در همان روزها بخشی از قراردادشان را دریافت کردند.

* یعنی به تو ۳۰درصد قراردادت را نداده اند؟

نه، به یکسری بازیکنان پول داده اند، یکسری ها چک در دستشان است و من و چند بازیکن دیگر حتی چک هم نداریم.

* چرا به تو چک نداده اند؟

به من گفته اند که برگه های دسته چکش آقای سبک دست تمام شده است. انشاالله می‌ رویم تا استقلال اهواز را شکست دهیم و بعد از آن ماجرای پول هایمان را پیگیری می‌کنیم.

* فصل پیش در مصاحبه ای گفته بودی که چون دو فصل پیش به تیم‌ملی دعوت نشدی دیگر این اتفاق برایت نمی‌ افتد. هنوز هم نظرت همین است؟

این حرف من نبود. من دو فصل پیش ۱۰ گل زدم و به گفته بسیاری از کارشناسان حقم بود که به تیم‌ملی دعوت شوم. حالا که دعوت نشدم واقعا هم انتظاری ندارم که در تیم‌ملی حضور داشته باشم چون من فصل گذشته یک نیم فصل مصدوم بودم و این فصل هم که ۳ بازی اول را از دست دادم.

* پس یعنی کاملا ناامید هستی؟

ناامید که نیستم و تلاشم را می‌ کنم اما به نظر من بازی در استقلال دست کمی از تیم‌ملی ندارد. تیم‌ملی ۷۰ میلیون هوادار دارد و استقلال هم ۲۰ میلیون پس من همین که پیراهن استقلال را برتن می‌ کنم به خودم افتخار می‌ کنم.

* از حضور در استقلال راضی هستی؟

بله، من کاملا از حضور در این تیم راضی هستم. بیشتر از تیم‌ملی به استقلال فکر می‌ کنم. دوست دارم چند سال آخر فوتبالم را هم در استقلال بمانم و با پیراهن این تیم از استقلال خداحافظی کنم.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس