تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] علاوه بر علی کریمی بازیکنانی چون خداداد عزیزی، ادموند بزیک، پژمان جمشیدی، محمد پروین و سیروس دین محمدی در تمرین امروز حضور داشتند. به گزارش “ورزش‌سه”، در حالی که علی کریمی پیش از این در مصاحبه ای گفته بود در بازی منتخب لالیگا و ستاره های ایران حضور نخواهد یافت اما به نظر می […]

[ad_1]

علاوه بر علی کریمی بازیکنانی چون خداداد عزیزی، ادموند بزیک، پژمان جمشیدی، محمد پروین و سیروس دین محمدی در تمرین امروز حضور داشتند.

به گزارش “ورزش‌سه”، در حالی که علی کریمی پیش از این در مصاحبه ای گفته بود در بازی منتخب لالیگا و ستاره های ایران حضور نخواهد یافت اما به نظر می رسد صحبت های بعضی بزرگان فوتبال و دوستان کریمی، او را مجاب کرده است تا در این بازی شرکت کند.

دیدار تیم ستاره های لالیگا و ستاره های ایران فردا در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. علاوه بر علی کریمی بازیکنانی چون خداداد عزیزی، ادموند بزیک، پژمان جمشیدی، محمد پروین و سیروس دین محمدی در تمرین امروز حضور داشتند.

علی کریمی که با شماره ۸ در فوتبال ایران معروف شده در تمرین تیم ستاره ها با شماره ۲۴ حضور داشت و فردا مطمئنا دریبل های علی کریمی برابر ستاره های لالیگایی بازهم مارا یاد فوتبال جادویی اش خواهد انداخت، استعدادی که می توانست بیش تر در فوتبال دنیا بدرخشد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس