تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] داوود علی پوریان کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته ایران قهرمانی در مسابقات پارالمپیک را حق تیم ایران دانست و گفت که واقعا بچه ها در این مسابقات خیلی زحمت کشیده اند و بازیهای خوبی را نیز به نمایش گذاشته اند. به گزارش ایسکانیوز از سایت فدراسیون جانبازان و معلولین، داوود علی پوریان کاپیتان تیم […]

[ad_1]

داوود علی پوریان کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته ایران قهرمانی در مسابقات پارالمپیک را حق تیم ایران دانست و گفت که واقعا بچه ها در این مسابقات خیلی زحمت کشیده اند و بازیهای خوبی را نیز به نمایش گذاشته اند.

به گزارش ایسکانیوز از سایت فدراسیون جانبازان و معلولین، داوود علی پوریان کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته درمورد بازی فینال در برابر بوسنی با توجه به اینکه در مسابقات پارالمپیک لندن مدال را به این تیم واگذار کرده اند نیز گفت: فینال لندن یک اتفاق بود که امیدوارم که درریو رخ ندهد چرا که هنوز هم باورمان نمی شود به بوسنی باختیم . ما در این مسابقات حتی یک گیم هم ندادیم و بوسنی را سه بر صفر بردیم. امیدوارم با عنایت خداوند و تلاشی که بچه ها می کنند بتوانیم در برابر بوسنی هم پیروز شویم و قهرمان پارالمپیک شود. واقعا مدال طلا برای ماست.
کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته همچنین در مورد بازی با برزیل گفت: بازی خیلی خوبی بود و تماشاگران برزیلی هم بر هیجان بازی افزوده بودند. ما فکر می کردیم که بازی سختی پیش رو داشته باشیم که خدا روشکر توانستیم برزیل را شکست دهیم. داوری این بازی هم به صورتی بود که کار بچه های ما را خراب می کرد و با اخظارها و خطاهای بیهوده روند بازی را مخصوصا در گیم اول مختل کرده بود.
دیدار پایانی بازی های پارالمپیک در رشته ی والیبال نشسته روز یکشنبه ساعت ۱۲ به وقت محلی ریو برگزار می شود.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس