تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

معاون هنری وزارت ارشاد درباره اتفاقات اخیر در تالار وحدت و برگزاری نمایشگاه اتومبیل در این فضا گفت: به آنها تذکر دادیم و خواستم دیگر این کار را تکرار نکنند. علی مرادخانی (معاون امور هنری وزارت ارشاد) در پاسخ به سوال ایلنا درباره اتفاقات اخیر در تالار وحدت و قراردادن اتومبیل روی استیج این تالار […]


معاون هنری وزارت ارشاد درباره اتفاقات اخیر در تالار وحدت و برگزاری نمایشگاه اتومبیل در این فضا گفت: به آنها تذکر دادیم و خواستم دیگر این کار را تکرار نکنند.

علی مرادخانی (معاون امور هنری وزارت ارشاد) در پاسخ به سوال ایلنا درباره اتفاقات اخیر در تالار وحدت و قراردادن اتومبیل روی استیج این تالار و برگزاری نمایشگاه اتومبیل در تنها فضای رسمی و هنری در جمع خبرنگاران گفت: به آنها تذکر دادیم و خواستم دیگر این کار را تکرار نکنند.


او ادامه داد: ما حواس‌مان به این مسائل است اما تالار با کمبود امکانات و بودجه مواجه است و ما سعی می‌کنیم آن را برطرف کنیم. اما به آنها تذکر دادیم که هر چیزی یک جایگاهی دارد و نباید این کار را کنند.


معاون امور هنری در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ دریافت شده ارزش برگزاری چنین مراسمی در تنها تالار رسمی هنری کشور را داشت یا خیر؟ گفت: تالار مشکلات مالی زیادی دارد. امیدوارم در زندگی هیچ وقت با مشکلات مالی روبرو نشوید!


 منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس