تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان امر باید از فضای خوبی که برای جهش در سرمایه گذاری بوجود آمده و ظرفیت عظیم نیروی انسانی در کشور به خوبی استفاده کرده و قدر آن را بدانند. به گزارش ایرنا، علی لاریجانی شامگاه چهارشنبه در مراسم افتتاح پارک آبی درقم افزود: باید همه بسترهای لازم برای […]

[ad_1]

 رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان امر باید از فضای خوبی که برای جهش در سرمایه گذاری بوجود آمده و ظرفیت عظیم نیروی انسانی در کشور به خوبی استفاده کرده و قدر آن را بدانند.

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی شامگاه چهارشنبه در مراسم افتتاح پارک آبی درقم افزود: باید همه بسترهای لازم برای کارآفرینان و سرمایه گذاران در کشور را به خوبی فراهم آوریم. 

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۸۰۰ هزار میلیارد تومان وجوه نقد در دست مردم است که اگر زمینه برای سرمایه گذاری در امر تولید و کارآفرینی فراهم شود، به طور قطع این وجوه در حوزه تولید به کار گرفته می شود. 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل فراهم نیامدن همه زمینه های لازم برای سرمایه گذاری در حوزه تولید دچار لکنت شده ایم، تصریح کرد: مشکلات و موانعی در زمینه سرمایه گذاری در کشور وجود دارد که شاید به دلیل وسیع بودن سیستم اداری است، اما همه مسئولان و دستگاههای اجرایی باید برای رفع این مشکلات و موانع تلاش کنند. 

وی با اشاره به ظرفیت های گسترده استان قم در بخش های گوناگون و علاقه مندان بسیاری که برای سرمایه گذاری در این خطه مقدس حضور دارند، اظهار داشت: سرمایه گذاری عامل توسعه و آبادانی در همه استانهاست و از استان قم انتظار می رود که با توجه به جایگاه بین المللی در این امر الگو باشد. 

لاریجانی با بیان اینکه باید قوانین و مقررات دست و پاگیر از سر راه تولید و سرمایه گذاری برداشته شود، گفت: واردات کشور از ۶۰ میلیارد دلار به ۴۰ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است که از این میان ۶۸درصد کالاهای واسطه ای و ۱۸ درصد سرمایه ای است که می توان به آن نگاه مثبت داشت. 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس