تاریخ انتشار: ۱۹ آبا ۱۳۹۴

حزب اتحاد ملت برای انتخابات وارد مثداق ها نشده و بنده فعلا تمایلی برای کاندید شدن ندارم.

به گزارش “گذارخبر” علی شکوری راد در بازدید از نمایشگاه مطبوعات و با حضور در غرفه پایگاه “گذارخبر” در پاسخ به چرایی تحریم رسانه های منتقد گفت:نمایشگاه امسال نسبت به پارسال کمی خلوت تر شده، دلیل آن هم کم ظریفتی این رسانه ها است،البته از جهتی قابل تقدیر است چراکه این حرکت نشان دهنده آن است که گاهی برای نشان دادن اعتراض می توان میدان را خالی کرد اما مخالف با اصل نظام نبود.

نمایده مجلس ششم با اشاره به کلمه نفوذ ادامه داد:نباید از کلمات استفاده ابزاری و فضاسازی شود گرچه که خود نفوذ کلمه ای نیست که اصالت دار باشد مقطعی هست و مقطعش تمام میشود.

دبیر کل حزب اتحاد ملت در تحلیل سیاست داخلی کشور گفت:تمام مسائل گره خورده در حال حاضر تنها با رای مردم درست می شود البته از رئیس جمهور انتظار می رود که فضای امنیتی فعلی را به فضای سیاسی تبدیل کنند و بنده به حل این مشکلات امید دارم.

وی ادامه داد:حزب اتحاد ملت برای انتخابات وارد مثداق ها نشده و بنده فعلا تمایلی برای کاندید شدن ندارم.

شکوری راد در پایان درباره بازداشت بعد از نشست خبری خود گفت:این موضوع ربطی به حزب اتحاد نداشت..پرونده ای بود که قرار بر بازداشت نداشتند و به همین دلیل قرار وثیقه صادرکردند و امکان تعدیه آن وجود نداشت و منجر به بازداشت شد و در نهایت متوجه شدند که اشتباه کردند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس