تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مستند ترکیبی «بیم و امید»  با محوریت پدیده نامطبوع طلاق به ویژه طلاق توافقی و با اجرای علی درستکار عنوان برنامه جدیدیست از گروه امور اجتماعی شبکه دو که از امروز یکشنبه ۳۱ مرداد ساعت ۱۸ روانه آنتن می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، این برنامه که از […]

[ad_1]

مستند ترکیبی «بیم و امید»  با محوریت پدیده نامطبوع طلاق به ویژه طلاق توافقی و با اجرای علی درستکار عنوان برنامه جدیدیست از گروه امور اجتماعی شبکه دو که از امروز یکشنبه ۳۱ مرداد ساعت ۱۸ روانه آنتن می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، این برنامه که از یک بخش مستند و یک بخش کارشناسی تشکیل شده دوربین خود را به مجتمع های قضایی خانواده برده و داستان هایی واقعی از بحران طلاق و عوارض و اتفاقات پیرامون آن را به تصویر می کشد که مورد بررسی کارشناسانی از قوه قضائیه و روانشناسان فعال در این زمینه قرار می گیرد.
گفتنی است در قسمت اول «بیم و امید» که امروز یکشنبه به روی آنتن می رود؛ مهدی امیری اصفهانی قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و شهرام وزیری؛ روانشناس حضور خواهند داشت. حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه، محمد باقر الفت معاون اجتماعی قوه قضائیه و … از جمله کارشناسانی هستند که مهمان این برنامه می شوند.
مستند «بیم و امید» کاریست از گروه امور اجتماعی شبکه دو با مشارکت مرکز رسانه قوه قضائیه که به تهیه کنندگی امیر اکبرزاده و اجرای علی درستکار در هفته اول شهریور ماه از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ و پس از آن به صورت هفتگی از شبکه دو سیما پخش می شود.
۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس