تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] علی جنتی گفت:سعی مان این است که با مقامات عالی قوه قضاییه بنشینیم و تفاهم کنیم که تنش ها کمتر شود. علی جنتی وزیر ارشاددر حاشیه اختتامیه جایزه پروین در پاسخ به ایسکانیوز درخصوص عملکرد دوگانه قوه قضائیه در لغو کنسرت هایی که ارشاد مجوز می دهد و صدور مجوز برای نشریه ای که […]

[ad_1]

دیدار علی جنتی و تیبرو ناوراکسیکس , کمیسیونر آموزش , فرهنگ , جوانان و ورزش اتحادیه اروپا

علی جنتی گفت:سعی مان این است که با مقامات عالی قوه قضاییه بنشینیم و تفاهم کنیم که تنش ها کمتر شود.

علی جنتی وزیر ارشاددر حاشیه اختتامیه جایزه پروین در پاسخ به ایسکانیوز درخصوص عملکرد دوگانه قوه قضائیه در لغو کنسرت هایی که ارشاد مجوز می دهد و صدور مجوز برای نشریه ای که ارشاد توقیف می کند، گفت: قوه قضاییه قانون دارد براساس قوانین موجود اختیاراتی دارد و از اختیاراتش استفاده می کند.

وی افزود: این متفاوت است با بحث نیروی انتظامی که یک آیین نامه دولت بود و نیاز به یک تجدید نظری داشت که تجدید نظر توسط دولت انجام شده است. مشکل خاصی نیست و به هر حال ما سعی مان این است که با مقامات عالی قوه قضاییه بنشینیم و تفاهم کنیم که این نوع تنش ها کمتر شود.

وی همچنین درمورد رویکرد سخنگوی دولت در مورد حرف هایی که درمورد یالثارات زده بود نیز گفت: این عقب نشینی ارشاد نیست. فقط در یک مورد کوتاهی بود و آقای نوش آبادی گفته بود که ما قبلا این را به قوه قضاییه فرستاده ایم و آنها گفتند که نه به دست ما نرسیده! بعد هم من هم بررسی کردم که لغو پروانه یالثارات را به خودشان ابلاغ کردند و بعد هم رفتند شکایت کردند در دادگاه و موقتا اجازه انتشار به او دادند.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس