تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دخالت در برگزاری کنسرت‌ها قابل قبول نیست. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، علی جنتی در حاشیه شورای اداری استان اردبیل در جمع خبرنگاران با اشاره به مخالفت امام جمعه مشهد با برگزاری کنسرت در مشهد، گفت: امام جمعه مشهد معتقد است که کل شهر به مثابه […]

[ad_1]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دخالت در برگزاری کنسرت‌ها قابل قبول نیست.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، علی جنتی در حاشیه شورای اداری استان اردبیل در جمع خبرنگاران با اشاره به مخالفت امام جمعه مشهد با برگزاری کنسرت در مشهد، گفت: امام جمعه مشهد معتقد است که کل شهر به مثابه بقعه مبارکه امام رضا(ع) است و به همین دلیل با فشاری که به دستگاه قضایی وارد آورده‌اند مانع از برگزاری کنسرت می‌شوند.

وی با بیان اینکه به مدت ۱۱ سال است که با ممانعت امام جمعه کنسرت در مشهد برگزار نشده است،افزود: ما به احترام جایگاه والای حضرت رضا(ع) عدم برگزاری کنسرت در مشهد را پذیرفتیم، اما متاسفانه در برخی شهرها از جمله سبزوار و نیشابور نیز دخالت‌هایی صورت می‌گیرد.

جنتی با بیان اینکه با مقامات قضایی مذاکراتی داشتم تا مشکل برخی کنسرت‌ها حل شود، اظهار کرد: متاسفانه برخی دخالت‌ها باعث شده است خوانندگان شاخص کشور از جمله سالار عقیلی، شهرام ناظری و غیره از برگزاری کنسرت خود باز بمانند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: هنرمندان باید فرصت عرضه تولیدات خود را داشته باشند و در این راستا کنسرت‌ها فرصت رشد نشاط اجتماعی و فردی را برای شهروندان فراهم می‌کنند.

۵۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس