تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «روبه‌راه» که این هفته «سلامت» را موضوع اصلی گفت‌وگو قرار داده است، بنا دارد امشب با مهمان خود در این رابطه صحبت کند. به گزارش ایسنا،‌ علی اکبر ولایتی، متخصص اطفال و کودکان و رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، امشب مهمان رو به راه می‌شود تا درباره موضوع برنامه گفت‌وگویی داشته […]

[ad_1]

«روبه‌راه» که این هفته «سلامت» را موضوع اصلی گفت‌وگو قرار داده است، بنا دارد امشب با مهمان خود در این رابطه صحبت کند.

به گزارش ایسنا،‌ علی اکبر ولایتی، متخصص اطفال و کودکان و رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، امشب مهمان رو به راه می‌شود تا درباره موضوع برنامه گفت‌وگویی داشته باشد.

دکتر ولایتی همچنین مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

«روبه‌راه»، در هفته گذشته نیز به موضوع کودکان کار پرداخت که در رابطه آن با مهمانان مختلفی از جمله شبنم مقدمی به گفت‌وگو پرداخت.

این برنامه، در این هفته نیز به موضوع سلامت پرداخت که در رابطه با آن با مهمانان مختلفی از جمله مرضیه وحید دستجردی به گفت‌وگو پرداخت.

دستجردی در شب گذشته به موضوعاتی همچون خصوصی سازی در حوزه سلامت،کتاب، درآمد پزشکان، سختی کار و … پرداخت.

«روبه‌راه» برنامه‌ای با مضمون اجتماعی است که پخش سری اول آن از اردیبهشت ماه آغاز شد و در ماه مبارک رمضان نیز هر شب قبل از اذان مغرب روی آنتن می‌رفت و از ۲ مرداد ماه سری جدید آن در حال پخش است.

این برنامه زنده در این فصل همانند گذشته به موضوعات و معضلات اجتماعی می پردازد و موضوع مبتلابه جامعه را با حضور چهره‌های مردمی، افراد شاخص، مسئولان و کارشناسان از جنبه‌ها و زوایای مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد.

این برنامه کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو سیماست که به تهیه کنندگی محمدرضا ماندگاران و با اجرای مژده لواسانی از شنبه تا دوشنبه هر هفته بعد از اخبار ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه دو می‌رود.

مجتبی فرجی، اشکان حاجی عبدالهی، محمد باریکانی، حمید سعادت‌پور و محسن سهرابی از دیگر عوامل این برنامه هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس