تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۴

حوالی ظهر دیروز (دوشنبه) خبر رسید حمید علی‌عسگری در آستانه پیوستن به ملوان انزلی است. به گزارش گذار نیوز، به همین بهانه با بازیکن باتجربه پرسپولیس تماس گرفتیم که متوجه شدیم به شدت از دست مسئولان باشگاه شاکی است و… بهتر است خودتان با ما و حمید علی‌عسگری باشید تا انتهای یک مصاحبه بی‌رودربایستی! با […]

حوالی ظهر دیروز (دوشنبه) خبر رسید حمید علی‌عسگری در آستانه پیوستن به ملوان انزلی است.

حمید علی عسگر

به گزارش گذار نیوز، به همین بهانه با بازیکن باتجربه پرسپولیس تماس گرفتیم که متوجه شدیم به شدت از دست مسئولان باشگاه شاکی است و… بهتر است خودتان با ما و حمید علی‌عسگری باشید تا انتهای یک مصاحبه بی‌رودربایستی!

با ملوان به توافق رسیدی؟
فعلاً که دارم می‌روم باشگاه پرسپولیس ببینم می‌توانم تسویه‌حساب خودم را بگیرم و بعد یک کاری می‌کنم.

خیلی شل و با بی‌میلی صحبت می‌کنی. به نظر می‌رسد جدایی‌ات از پرسپولیس قطعی باشد. این‌طور نیست؟
تا همین امروز (دوشنبه) هم منتظر پرسپولیس ماندم اما یکسری آدم که نمی‌دانم چه اصطلاحی در موردشان به کار ببرم، باعث جدایی من از تیم محبوبم شدند.

منظورت چه کسانی است؟
متأسفانه آدم‌هایی مثل علی‌اکبر طاهری باید برای پرسپولیس تعیین تکلیف کنند که… (لحن صحبتش جدی‌تر می‌شود) من جوانی‌ام را در این تیم گذراندم. محصول باشگاه پرسپولیس بودم و حالا باید چنین برخوردی را تحمل کنم.

متولد چه سالی هستی؟
۱۳۶۹ و ۲۵ ساله‌ام. ۸ سال هم در پرسپولیس توپ زدم اما یک آدم که اسمش را دکتر گذاشته ولی حرمت نگه نمی‌دارد، می‌آید و در صدر باشگاه قرار می‌گیرد.

چطور؟ مگر طاهری به تو توهین کرده است؟
نه ولی الان من هر حرفی بزنم، می‌گویند حمید علی‌عسگری با طاهری مشکل دارد در حالی که بحث من نیست. هر بازیکنی دو دقیقه با طاهری ملاقات کرده، با قیافه‌ای ناراحت و شاکی دفتر او را ترک کرده است.

ولی گفته می‌شد تو در لیست برانکو بودی؟
اتفاقاً برانکو سه مرتبه به باشگاه لیست داد و عین سه مرتبه هم من در لیست او بودم. الان هم مطمئن هستم برانکو جلوی آقایان کوتاه آمده است. البته از او هم گلایه دارم.

از برانکو؟
بله، من سال گذشته با کشاله پاره برای برانکو بازی کردم. خود او به من می‌گفت که سال بعد ۱۰۰ درصد تو را می‌خواهم ولی… به نظرم اگر برانکو قاطعیت به خرج می‌داد، این اتفاقات نمی‌افتاد.

شنیدیم از تو خواسته‌اند طلبت را ببخشی و بمانی؟
نه هیچ حرفی با من نزدند. اولین بار که رفتم تا در مورد تمدید قراردادم حرف بزنم، مصطفی قنبرپور توی اتاق طاهری بود. در حضور سرپرست باشگاه، این قنبرپور بود که به من گفت حمیدجان، می‌دانم چند سال اینجا بودی و شرایط سختی است ولی… دیگر چیزی نشنیدم. واقعاً تأسف خوردم! کاش به جای قنبرپور، خود طاهری به من می‌گفت برو!

یعنی در همان جلسه اول با تو خداحافظی کردند؟
بله، از آن بدتر آن‌ که مدیر پرسپولیس معرفت نداشت حداقل خودش با من صحبت کند. به حرمت ۸ سال حضورم در پرسپولیس باید رفتاری مؤدبانه‌تر می‌داشت اما به جای او قنبرپور به من گفت برو!

ظاهراً هنوز نتوانسته‌ای با جدایی از پرسپولیس کنار بیایی؟
ناسلامتی من ۸ سال سابقه در پرسپولیس داشتم. من کاپیتان پرسپولیس بودم ولی ادعایی نداشتم. دنبال بازوبند و این حرف‌ها هم نبودم. پرسپولیس را دوست داشتم و رنگ قرمز برایم مهم بود. این برخورد جالبی با بازیکنان قدیمی نیست. من غصه خودم را نمی‌خورم. تازه ۲۵ ساله‌ام و می‌توانم چند سال دیگر در پرسپولیس توپ بزنم ولی این رفتارها درست نیست.

حالا برنامه‌ات برای ادامه فوتبال چیست؟
اول باید ببینم تکلیف طلب من که از ۲ سال پیش تا به الان است، چه می‌شود؟ هرچند… (سکوت می‌کند)

هرچند چی؟
فقط همین‌قدر بدانید علی‌اکبر طاهری اندازه مدیریت در این پرسپولیس نیست. او جایگاهش را نمی‌شناسد و نمی‌داند فرق بازیکنی که ۸ سال در پرسپولیس توپ زده با یک جوان تازه‌وارد چیست؟ چرا باید امثال او برای پرسپولیس تصمیم بگیرند؟ این‌ها تأسف‌برانگیز است. هنوز هم سردرنمی‌آورم چه دلیلی داشت قنبرپور که تازه به این فوتبال برگشته، به من بگوید از پرسپولیس بروم!

ولی همین مصطفی قنبرپور سابقه بازی در پرسپولیس را دارد…
چند سال؟ یک سال؟ دو سال؟ من ۸ سال در پرسپولیس بازی کردم و آن‌گاه باید در ۲۵ سالگی این‌طوری جوابم کنند؟ فقط می‌توانم تأسف بخورم!

در پایان حرف دیگری نداری؟
بعد از ۸ سال وقتی این برخورد را با من می‌کنند، وای به حال بقیه بازیکنان پرسپولیس!

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس