تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بانوی المپیکی تکواندوی ایران معتقد است که حریف آسان در بازی های المپیک وجود ندارد و یک لحظه غفلت به منزله پایان زحمات و آرزوها خواهد بود. به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایرنا، تیم ملی تکواندوی ایران روز ۲۱ مردادماه به منظور حضور در سی و یکمین دوره بازی های المپیک […]

[ad_1]

بانوی المپیکی تکواندوی ایران معتقد است که حریف آسان در بازی های المپیک وجود ندارد و یک لحظه غفلت به منزله پایان زحمات و آرزوها خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایرنا، تیم ملی تکواندوی ایران روز ۲۱ مردادماه به منظور حضور در سی و یکمین دوره بازی های المپیک راهی ریودوژانیرو می شود. مسابقات تکواندوی المپیک طی روزهای ۲۷ تا ۳۰ مردادماه برگزار خواهد شد که تیم ایران با چهار نماینده (فرزان عاشورازده، سجاد مردانی، مهدی خدابخشی و کیمیا علیزاده) به مصاف حریفان می رود.

 

کیمای تکواندوی ایران در عین جوانی توانست نخستین زن تکواندوی کشورمان لقب بگیرد که به مدال مسابقات قهرمانی جهان دست یافت و حالا بسیاری از کارشناسان این جوان ۱۸ ساله را امید اول ورزش بانوان ایران برای موفقیت در المپیک می دانند.بانوان ایران تاکنون موفق به کسب مدال در المپیک نشده اند و شاید این طلسم به دست این جوان هوگوپوش، شکسته شود.

 

«کیمیا علیزاده»، ضمن مثبت ارزیابی کردن شرایط آمادگی خود، بیان داشت: با تمرین زیر نظر «مهرو کمرانی» در بهترین شرایط هستم. او نقش اصلی را در دوران قهرمانی من داشته است و درک بسیار خوبی از یکدیگر داریم.وی در خصوص قرعه سختی که با آن روبرو شده است، افزود: در المپیک حریف آسان وجود ندارد و نمی توانم با پیروزی در نخستین دیدار، خودم را فینالیست بدانم.

 

علیزاده ادامه داد: بسیاری از مدال آوران جهان، قاره ای و رقابت های جایزه بزرگ در جدولی که من هستم حضور دارند و باید با برنامه به مصاف آنان بروم.وی در خصوص آرزو های خود از المپیک، بیان داشت: در المپیک ۲۰۱۲ لندن که عملکرد نماینده بانوی تکواندوکار ایران در المپیک را می دیدم در آرزوی حضور در بزرگترین رویداد ورزشی جهان بودم و این مسیر سخت را با وجود سن کمی که دارم، طی کردم.دارنده مدال برنز جهان، توضیح داد: تکواندو نقش مهمی در زندگی ام دارد و حال که به این جایگاه رسیده ام، می دانم که نباید آنرا از دست بدهم تا در آینده حسرت نخورم.

 

علیزاده با تاکید بر اینکه به موفقیت تمامی نمایندگان تکواندوی ایران در المپیک امیدوار است، افزود: اگر روی سکو مدال آوری قرار بگیرم، نگاهی به سالن خواهم انداخت و سختی هایی که در سه سال گذشته متحمل شده را فراموش می کنم.وی در پایان از مردم ایرن خواست تا ورزشکاران خود را از دعای خیر خود دریغ نکرده و اظهار داشت: در صورت کسب مدال، آنرا به آستان امام رضا (ع) تقدیم خواهم کرد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس