تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «حامد علیزاده» جودوکار پارالمپیکی ایران که در دومین دیدار وزن ۱۰۰ – کیلوگرم خود در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو شکست خورد، در این باره گفت: از حریف کوبایی جلو بودم، اما متاسفانه زانویم موجب شد نتوانم خوب مبارزه کنم. به گزارش ایسکانیوز، علیزاده در سومین روز بازی‌های پارالمپیک ریو در وزن ۱۰۰ – کیلوگرم […]

[ad_1]

«حامد علیزاده» جودوکار پارالمپیکی ایران که در دومین دیدار وزن ۱۰۰ – کیلوگرم خود در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو شکست خورد، در این باره گفت: از حریف کوبایی جلو بودم، اما متاسفانه زانویم موجب شد نتوانم خوب مبارزه کنم.

به گزارش ایسکانیوز، علیزاده در سومین روز بازی‌های پارالمپیک ریو در وزن ۱۰۰ – کیلوگرم مقابل فرناندز ساستره یوردانی جودوکار کوبایی قرار گرفت و با نتیجه ۱۱ بر صفر تن به شکست داد.

وی افزود: سه ماه است که زانویم مشکل دارد. پزشک گفته بود تا شش هفته حق مسابقه ندارم و فقط باید تمرین و فیزیوتراپی داشته باشم. اما میدان پارالمپیک را نمی‌توانستم رها کنم و با آسیب‌دیدگی به مسابقات آمدم.

جودوکار ایران ادامه داد: از حریف جلو بودم که مشکل پایم شروع شد. آمدم پایم را اداره کنم که ضربه نخورم ولی اخطار کم‌کاری گرفتم و شکست خوردم.

وی درخصوص بازی شانس مجدد خود با توجه به آسیب‌دیدگی‌اش، گفت: فعلا روی پایم یخ می‌گذارم تا ببینم تکلیف بازی بعدی‌ام چه می‌شود.

نماینده نابینایان و کم‌بینایان جودو ایران در گروه شانس مجدد با کنعان از آذربایجان دیدار خواهد کرد.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس