تاریخ انتشار: ۱۲ بهم ۱۳۹۴
حجت الاسلام اکرمی:

در طول ۳۷ سال اخیر توطئه‌ای نبود که دشمنان انجام ندهد، اما می‌بینیم نظام همچنین سرافراز است.

به گزارش “گذارنیوز”  سید رضا اکرمی با اشاره به ایام دهه فجر گفت: به برکت انقلاب اسلامی در این ۳۷ سال لیست بلند بالایی از عملکرد ها و دستاوردهای انقلاب داریم که البته لیست بلندتری از اهداف تحقق نیافته داریم. در گذشته مردم و نخبگان نقشی در این نظام نداشتند تا اینکه در سال ۵۸ نظام جمهوری اسلامی به رای مردم گذاشته شد و ۹۸ درصد آن رای دادند که این اولین و مهمترین دستاورد انقلاب ما بود.

او با بیان اینکه سال ۵۸ پنج انتخابات برگزار شد، گفت: انتخابات ریاست جمهوری ، خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی  و قانون اساسی جزو این انتخابات بود که شعور و حضور مردم را نشان می‌دهد.

این عضو جامعه روحانیت مبارز یادآور شد: در طول ۳۷ سال اخیر توطئه‌ای نبود که دشمنان انجام ندهد، اما ما می‌بینیم نظام همچنین سرافراز است و بدون حضور ایران امروز در معادلات منطقه‌ای نمی‌توان کاری انجام داد. در حال حاضر عمده‌ترین مشکلات ما مسایل اقتصاد داخلی و بیکاری و فرهنگ جامعه است که برای حل آن باید از خانواده‌ها شروع کنیم.

اکرمی تاکید کرد: باید بپذیریم با یکدیگر کار کنیم. همه در یک کشور زندگی می کنیم باید یکدیگر را تحمل کنیم و نقدهایمان سازنده باشد و مسایل بیهوده را نبش قبر نکنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس