تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا ، امام جمعه شهرستان بهشهر دراین مراسم  بر ضرورت شناخت جایگاه علما و پیام یادواره های شهدا تأکید کرد و با اشاره به حدیثی از پیامبراکرم (ص) گفت: دو قشر عالمان و مجاهدان به درجه نبوت  نزدیک هستند اما عالمان به درجه نبوت نزدیکترند زیرا آنها  با همان اهداف و […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا ، امام جمعه شهرستان بهشهر دراین مراسم  بر ضرورت شناخت جایگاه علما و پیام یادواره های شهدا تأکید کرد و با اشاره به حدیثی از پیامبراکرم (ص) گفت: دو قشر عالمان و مجاهدان به درجه نبوت  نزدیک هستند اما عالمان به درجه نبوت نزدیکترند زیرا آنها  با همان اهداف و مقاصد راه انبیا را درپیش گرفتند.


حجت الاسلام سید عربعلی جباری با بیان اینکه مجاهدان راه انبیا و شهیدان در راه حفظ و صیانت از راه انبیا، هجرت و جهاد کردند ، افزود: علما چراغ جامعه ، سخنگوی دین و مبدأ حرکت عظیمی هستند که باید قدر انها را بدانیم.


وی به مقام جایگاه عالم ، تعریف عالم از زبان پیغمبر و درخشش عالم عامل آیت الله جباری در سنگر نماز جمعه و در مجلس خبرگان تأکید کرد و ادامه داد: نماز جمعه یکی از پایگاه های مهم انقلاب اسلامی و حکومت دینی است.


امام جمعه شهرستان بهشهر خاطر نشان کرد: نمازجمعه ، جامعه اسلامی را در برابر خطرات، توطئه ها ، دسیسه ها و نقشه های دشمن بیمه می کند و بر آگاهی اعتقادی، اخلاقی، سیاسی و اجتماعی می افزاید زیرا خطیب و امام جمعه مردم را به تقوا و دوری از رذایل اخلاقی دعوت می کند.


حجت الاسلام  سیدعربعلی جباری بصیرت، آگاهی، عزت ، وحدت، همدلی، اقتدار و پیروی از ولایت فقیه را از مهمترین پیام های یادواره ۸۰۰ شهید شهرستان بهشهر و دومین سالگرد آیت الله جباری برشمرد و همگان وبویژه مسئولان را به هوشیاری و پیروی عملی و زبانی از ولایت فقیه فراخواند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس