تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] «مه لقا جام بزرگ» بانوی تیرانداز المپیکی ایران که از راهیابی به فینال رقابت های تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان بازماند، گفت: شرایط جوی در ریودوژانیرو کار را برای تیراندازان سخت کرده بود. به گزارش ایسکانیوز، وی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: خوب شروع کردم، شرایط هم خوب پیش می رفت، […]

[ad_1]

تیراندازی

«مه لقا جام بزرگ» بانوی تیرانداز المپیکی ایران که از راهیابی به فینال رقابت های تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان بازماند، گفت: شرایط جوی در ریودوژانیرو کار را برای تیراندازان سخت کرده بود.

به گزارش ایسکانیوز، وی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: خوب شروع کردم، شرایط هم خوب پیش می رفت، اما به یکباره شرایط جوی تغییر کرد و باد شدیدی وزیدن گرفت و تیراندازان را با مشکل روبرو کرد.
بانوی تیرانداز ایران گفت: وضعیت به گونه ای پیش رفت که حتی برخی تیراندازان مطرح جهان نیز نتوانستند راهی فینال شوند.
جام بزرگ گفت: در این رقابت شرایط به نفع کسانی رقم خورد که تیرهای خود را زودتر زده بودند.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا اسلحه اش در حین مسابقه دچار مشکل شده بود؟ گفت: این موضوع را از آقای لازلو مربی تیراندازی بپرسید.
نجمه خدمتی و مه لقا جام بزرگ در ششمین روز بازی های المپیک ۲۰۱۶ در بخش تفنگ سه وضعیت ۵۰متر زنان مسابقه دادند که خدمتی با ۵۸۳امتیاز و عنوان ششمی به فینال راه یافت و جام بزرگ با ۵۷۴امتیاز و عنوان بیست و یکمی در این مرحله از رقابت ها حذف شد.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ از ۱۶مردادماه بطور رسمی و با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور در ۲۸ رشته ورزشی در شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شده است.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در ۱۴ رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازی های شرکت کرده است.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس