تاریخ انتشار: ۲۳ اسف ۱۳۹۳

هرچه به زمان انتخابات نزدیک تر می شویم شاهد تغییر مواضع در جبهه پایداری هستیم . به گزارش گذارنیوز غرویان با  اشاره به حضور جبهه پایداری در ائتلاف اصولگرایان ،افزود:ازآنجایی که در حال حاضر در جبهه پایداری اختلاف نظر وجود دارد و دیدگاه شاخه تهران این جبهه از شاخه قم تفاوت دارد بنابراین هرچه به […]

هرچه به زمان انتخابات نزدیک تر می شویم شاهد تغییر مواضع در جبهه پایداری هستیم .

غرویان

به گزارش گذارنیوز غرویان با  اشاره به حضور جبهه پایداری در ائتلاف اصولگرایان ،افزود:ازآنجایی که در حال حاضر در جبهه پایداری اختلاف نظر وجود دارد و دیدگاه شاخه تهران این جبهه از شاخه قم تفاوت دارد بنابراین هرچه به زمان انتخابات نزدیک تر می شویم شاهد تغییر مواضع در جبهه پایداری هستیم .
این استاد دانشگاه و حوزه تاکید کرد:طبیعتا جبهه پایداری برای رسیدن به پیروزی و نتیجه مطلوب باید در افکار و مبانی خود تحولاتی ایجاد کند و حالت افراطی را کنار بگذارد درواقع این جبهه درصورتی که از نظراتش عدول کند و با روند اعتدال همراهی بیشتری داشته باشند موفق می شود.
وی معتقد است :در جبهه پایداری حرف و سخن شاخه قم بیش از شاخه تهران سندیت دارد چراکه آقای مصباح در قم حضور دارند بنابراین این جبهه درصدد است آنچه که قم به دنبال آن است اتفاق بیفتد و برای انتخابات آینده لیستی که مورد تایید شاخه قم است، ارائه دهند.
غرویان همچنین درباره علت مخالفت علی لاریجانی با روند فعلی وحدت اصولگرایان ،گفت:یکی از بدترین حوادثی که اتفاق افتاد  برهم زدن جلسه سخنرانی آقای لاریجانی در قم بود افراطی ها در آن جلسه اقداماتی انجام دادند  که انعکاس بدی در بین مراجع،نخبگان سیاسی و جهان داشت به همین دلیل آقای لاریجانی ازآن حادثه خاطره بدی دارند لذا ایشان تلاش می کند در روند شکل گیری وحدت اصولگرایان جلوی افراطیون گرفته شود و اگر در جبهه پایداری هم افراد معتدلی حضور دارند بتوانند با سایر اصولگرایان به وحدت نسبی دست پیدا کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس