تاریخ انتشار: ۰۷ ارد ۱۳۹۵

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: علت فوت مهرداد اولادی فردا قطعا اعلام می شود.

به گزارش “گذارنیوز”  مسعود قادی پاشا صبح سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران در ساختمان خیابان طالقانی تهران گفت: پزشکی قانونی یک هنر کارشناسی در علوم پزشکی بوده و این هنر در راه کمک به عدالت است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در مورد پرونده ستایش قریشی گفت: این پرونده در دستور کار و اولویت قرار گرفت و تیم با دقت این پرونده را بررسی کرد تا قاضی به درستی حکم صادر کند. معاینه ظاهری جسد و کالبد شکافی تخصصی انجام شد و عکس و فیلم ها هم مورد بررسی قرار دادیم. نمونه های سم شناسی و آسیب شناسی و سرولوژی هم بررسی و دوشنبه نتیجه گزارش به مقام قضایی رسما اعلام شد و قاضی باید اطلاع رسانی کند.

وی در مورد آزمایشات روی ستایش قریشی گفت: کار تخصصی روی جسد اعم از معاینات ظاهری، کالبدگشایی کامل، سم شناسی، آسیب شناسی (بررسی میکروسکپی) و سرولوژی (تجاوز) انجام شده است.

قادی پاشا در مورد آزمایش و تشخیص سلامت روان متهم قتل ستایش گفت: این پرونده هم در کمیسیون چند ساعته ای برگزار شد و باید مدارکی از سوی دادگاه به کمیسیون داده شود که این مدارک داده شده و امروز ظهر کمیسیون مجدد برگزار می شود.

دکتر قادی پاشا در مورد مهرداد اولادی هم گفت: در این پرونده کار کالبد شکافی در کهریزک انجام شده و در بخش سم شناسی و پاتولوژی هم در حال انجام است و علت فوت فردا قطعا اعلام می شود.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در پاسخ به اظهارات دادستان تهران در خصوص علت مرگ برخی ورزشکاران گفت: این جزو اسرار است و اجازه نداریم اعلام کنیم. اما آزمایشات دقیق بوده و با دستگاه های به روزی انجام شده است.

قادی پاشا در پاسخ به مهر در مورد تصویر منتشر شده از جسد اولادی گفت: تصویری که از مرحوم اولادی منتشر شده نشان می دهد که سنگ کف آنجا با سردخانه ما همخوانی ندارد و این عکس پس از تحویل جسد تحویل بستگان گرفته شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس