تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شب گذشته پسربچه ۱۳ ساله در بوستان الغدیر منطقه۴ فوت شد که شهرداری تهران با ابراز تاسف، به خانواده متوفی تسلیت گفته و مراتب تاثر خود را اعلام می دارد. به گزارش ایسنا، شنبه شب طی حادثه ای پسر بچه ای ۱۳ ساله به نام علی هوشنگی در بوستان الغدیر بعد از افتادن در […]

[ad_1]

شب گذشته پسربچه ۱۳ ساله در بوستان الغدیر منطقه۴ فوت شد که شهرداری تهران با ابراز تاسف، به خانواده متوفی تسلیت گفته و مراتب تاثر خود را اعلام می دارد.

به گزارش ایسنا، شنبه شب طی حادثه ای پسر بچه ای ۱۳ ساله به نام علی هوشنگی در بوستان الغدیر بعد از افتادن در آب نمای این بوستان فوت کرد.

براساس اظهارات شاهدان عینی این نوجوان که به بازی با بچه ها مشغول بوده به داخل آبنما افتاده است. این در حالیست که این حوضچه عمقی نداشته است.

علت حادثه هنوز مشخص نیست و احتمالات مختلفی وجود دارد. این در حالی است که منتظر اعلام نظر پزشکی قانونی هستند.

بر اساس گزارش سایت شهرنوشت، اورژانس و آتش نشانی تهران اعلام کردند شب گذشته گزارشی در این خصوص دریافت نکرده اند.

براساس این گزارش، شهرداری تهران با ابراز همدردی با خانواده داغدار این نوجوان مراتب تأثر و تسلیت خود را اعلام می دارد.

حسن عباسی سخنگوی اورژانس تهران نیز در این باره به ایسنا گفت: در ساعت ۱۹:۴۷ روز گذشته این حادثه به ما اعلام شد که بلافاصله عوامل اورژانس به پارک الغدیر اعزام شدند اما با توجه به اینکه بیمارستان الغدیر در نزدیکی این پارک قرار دارد، عده‌ای از شهروندان خودشان شخصا و تا پیش از رسیدن اورژانس این فرد را به بیمارستان منتقل کرده و اورژانس عملیاتی در این حادثه نداشته است.

 

*عکس تزئینی است*

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس