تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد گفت: علت آتش‌سوزی پاساژ قائم خرم‌آباد در دست بررسی است. علی محمدخانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کارشناسان ما در حال بررسی علت حادثه هستند و چون حجم آتش‌سوزی پاساژ قائم خرم‌آباد گسترده بوده و از همه جهات این اتفاق رخ داده، هنوز به طور دقیق علت مشخص […]

[ad_1]

معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد گفت: علت آتش‌سوزی پاساژ قائم خرم‌آباد در دست بررسی است.

علت آتش‌سوزی پاساژ قائم خرم‌آباد هنوز در دست بررسی است

علی محمدخانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کارشناسان ما در حال بررسی علت حادثه هستند و چون حجم آتش‌سوزی پاساژ قائم خرم‌آباد گسترده بوده و از همه جهات این اتفاق رخ داده، هنوز به طور دقیق علت مشخص نشده است.

وی ادامه داد: اگر لازم باشد از کارشناسان دادگستری برای علت دقیق حادثه نیز استفاده خواهیم کرد تا حقی تضییع نشود.

محمدخانی درباره مصدومیت چند آتش‌نشان بیان کرد: شب نخست آتش‌سوزی برخی از آتش‌نشانان که حجم آتش را دیده بودند با غیرتی که داشتند بدون دستگاه اکسیژن اقدام به اطفای آن داشتند که از لحاظ تنفسی صدمه دیده بودند اما در همان شب مشکل رفع شده بود و بعد از آن نیز دوباره اقدام به خاموش کردن آتش کرده بودند.

معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد خاطرنشان کرد: یک روز پس از آتش‌سوزی گسترده که اطفای آن ساعت‌ها طول کشید، زیرزمین پاساژ دچار آتش‌سوزی شده بود که در آن حادثه دست یکی از آتش‌نشانان آسیب‌ دید و روز گذشته در بیمارستان عشایر خرم‌آباد مورد جراحی پیوند عصب انگشت قرار گرفته و الان شرایط خوبی دارد.

به گزارش ایسنا، آتش‌سوزی پاساژ قائم خرم‌آباد حدود ساعت ۲۱ پنج‌شنبه هشتم مهرماه رخ داد و تا ساعت ۹ صبح جمعه ادامه داشت. در شب نخست آتش‌سوزی ۴ نیروی آتش‌نشانی دچار گازگرفتگی و مصدومیت شدند و روز دوم نیز یک نیروی آتش‌نشانی از ناحیه دست آسیب دید.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس