تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رسانه های انگلیسی از علاقه مورینیو برای جذب هافبک نیمکت نشین رئال مادرید سخن به میان آوردند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیلی میرر، منچستر یونایتد در فصل جابجایی تابستانی گران ترین خریدها را به نام خود به ثبت رساند. این تیم در میانه میدان پل پوگبا و هنریک میختاریان را جذب […]

[ad_1]

رسانه های انگلیسی از علاقه مورینیو برای جذب هافبک نیمکت نشین رئال مادرید سخن به میان آوردند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیلی میرر، منچستر یونایتد در فصل جابجایی تابستانی گران ترین خریدها را به نام خود به ثبت رساند. این تیم در میانه میدان پل پوگبا و هنریک میختاریان را جذب کرده است اما همچنان خط میانی این تیم مشکلات جدی دارد.

روزنامه دیلی میرر نوشت که ایسکو گزینه مورد نظر ژوزه مورینیو در فصل جابجایی زمستانی خواهد بود و سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا بازیکن رئال مادرید را جذب کند.

ایسکو با وجود آنکه در بین هواداران رئال مادرید محبوبیت زیادی دارد اما کمتر فرصت بازی به این بازیکن می رسد. او با وجود آنکه در تابستان مشتریان زیادی داشت اما در نهایت تصمیم گرفت که در رئال بماند. رسانه های مادرید اعلام کردند که او به خاطر فرزندش مجبور شد در رئال بماند.

ایسکو در فصل جاری هم کمتر فرصت بازی کردن را پیدا کرده است و بعید به نظر می رسد که با این شرایطی که پیش می رود او در رئال باقی بماند.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس