تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس گفت که براساس تشخیص اعضای این کمیسیون علی مطهری سوءاستفاده‌ای از اختیارات هیات رئیسه مجلس نکرده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، غلامعلی جعفرزاده با اشاره به درخواست چند نماینده برای سلب صلاحیت علی مطهری از نایب رئیسی مجلس گفت: این درخواست هنوز به […]

[ad_1]

یک عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس گفت که براساس تشخیص اعضای این کمیسیون علی مطهری سوءاستفاده‌ای از اختیارات هیات رئیسه مجلس نکرده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، غلامعلی جعفرزاده با اشاره به درخواست چند نماینده برای سلب صلاحیت علی مطهری از نایب رئیسی مجلس گفت: این درخواست هنوز به کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس ارجاع نشده و صرفاً در فضای رسانه‌ای مطرح شده است.

وی افزود: طبق مواد ۲۵ و ۲۶ آیین نامه که معترض به آقای مطهری هستند به این مواد استناد کرده‌اند اگر هرکدام از اعضای هیات رئیسه در انجام وظایف خود کوتاهی، ضعف یا قصوری داشته باشند و یا از اختیارات هیات رئیسه سوءاستفاده کنند، شکایت از آنها مورد بررسی قرار می گیرد در حالی که در مورد آقای مطهری هیچ کدام از این اتفاقات نیفتاده است.

این عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس اضافه کرد: آقای مطهری در بیرون از مجلس مطالبی را گفته که با صحبت های روز گذشته ایشان در مجلس رفع شبهه بر ابهام صورت گرفته است. طبق رایزنی‌های صورت گرفته بین اعضای کمیسیون تدوین آیین نامه شکایت از آقای مطهری به این دلیل محلی از اعراب ندارد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس