تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عدم تحقق وعده ها توسط وزیر آموزش و پرورش زمینه ساز استیضاح مجدد این وزیر توسط برخی از نمایندگان مجلس شد. البته این بار در مجلس دهم. حسین قمی، نماینده مردم پاکدشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ، با اشتباه دانستن استیضاح وزیر آموزش و پرورش با توجه به مدت باقی مانده […]

[ad_1]

فانی

عدم تحقق وعده ها توسط وزیر آموزش و پرورش زمینه ساز استیضاح مجدد این وزیر توسط برخی از نمایندگان مجلس شد. البته این بار در مجلس دهم.

حسین قمی، نماینده مردم پاکدشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ، با اشتباه دانستن استیضاح وزیر آموزش و پرورش با توجه به مدت باقی مانده از عمر دولت تدبیر و امید به ایسکانیوز گفت: مشکلات و مسائل وزارت آموزش و پرورش تنها مختص به خود این وزارتخانه نیست و نگرش نظام جمهوری اسلامی به وزارت آموزش و پرورش با وزارتخانه هایی مانند وزارت نفت و یا وزارت امور خارجه متفاوت است.

او افزود: علی رغم آنکه کارکنان وزارت آموزش و پرورش از دبیران تا کارمندانش انسان های بسیار فعال و دلسوزی هستند اما متاسفانه به طور کامل از مزایا و حق و حقوق طبیعی خود برخوردار نمی شوند که البته این موضوع و حتی بحث استخدام افراد در این سازمان نیز مربوط به شخص وزیر آموزش و پرورش نیست.

نماینده مردم پاکدشت ادامه داد: در موضوع ساخت و ساز مدارس و یا بحث نوسازی نیز نمی توانیم تقصیر ها را به گردن این سازمان بیاندازیم زیرا این امر نیازمند بودجه بوده و باید با همکاری سازمان برنامه و بودجه این کار صورت گیرد.
او با بیان محدودیت زمانی دولت فعلی و نزدیکی به آغاز مهر، استیضاح وزیر را اشتباه دانست و گفت: در صورت رای آوری مثبت و استیضاح وزیر آموزش و پرورش این وزارت خانه تا انتخاب وزیر جدید دچار آشفتگی و هرج و مرجی چند ماهه خواهد شد.

قمی راه حل مشکلات را در رفع شدن کم و کاستی های وزارت آموزش و پرورش در مدت باقی مانده از عمر دولت کنونی خواند و گفت: کسانی که به دنبال استیضاح هستند باید مطلع باشند که این امر به صلاح دانش آموزان ، معلمان و در نهایت به نفع نظام نخواهد بود . مشکلات به وجود آمده می تواند با تعامل بهتر،کمک مجلس به دولت و همین طور همکاری بیشتر آموزش و پرورش تا حد زیادی حل شود و مجددا تکرار می کنم استیضاح وزیر دردی را درمان نخواهد کرد.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس