تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: رییس جمهوری؛ تیم مذاکره کننده و آقای ظریف و همکاران وی، فشار سنگینی را از دوش نظام جمهوری اسلامی برداشتند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، حسن غفوری فرد افزود: آنها تلاش بسیاری انجام دادند و بحمدالله قراردادی با عزت و اقتدار انجام شد که می […]

[ad_1]

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: رییس جمهوری؛ تیم مذاکره کننده و آقای ظریف و همکاران وی، فشار سنگینی را از دوش نظام جمهوری اسلامی برداشتند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، حسن غفوری فرد افزود: آنها تلاش بسیاری انجام دادند و بحمدالله قراردادی با عزت و اقتدار انجام شد که می توانیم به آن افتخار کنیم.
وی اظهار داشت: دولت در طول سه سال گذشته برای کار برجام نیروی بسیار زیادی گذاشت که در نهایت به فرجام رسید و مشکل هسته ای که سالها وجود داشت به نتیجه و نهایت خوبی انجامید.
نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رییس جمهوری وعده داده بود که تورم تک رقمی خواهد شد که این وعده خود را عملی کرد.
غفوری فرد با اشاره به مساله رکود نیز گفت: رییس جمهوری در این زمینه هم قول داده است که رکود را برطرف کند و در عین حال رشد اقتصادی را که منفی بود به بالای صفر رساند که این هم دستاورد بزرگی است.
غفوری فرد اضافه کرد: در مورد مسایل داخلی بخشی از مشکلات هنوز وجود دارد، شاید مسایل خارجی بیش از اندازه وقت دولت را گرفت.
به گزارش ایرنا، هفته دولت امسال به نام«اقدام و عمل؛ ملت – دولت؛ امیدوار و استوار» نامگذاری شده بود.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس