تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] از شنبه ۱۳ شهریور ماه مصادف با سالروز پیوند آسمانی حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت امیرالمومنین علی (ع)، سری جدید برنامه «عصر خانواده» با ساختاری نوین تقدیم مخاطبان شبکه دو خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، این برنامه که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۸ و با […]

[ad_1]

از شنبه ۱۳ شهریور ماه مصادف با سالروز پیوند آسمانی حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت امیرالمومنین علی (ع)، سری جدید برنامه «عصر خانواده» با ساختاری نوین تقدیم مخاطبان شبکه دو خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، این برنامه که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۸ و با اجرای سونیا پوریامین، محمود رضا قدیریان و روژین کائنی به روی آنتن می رود در ساختار جدید خود هر روز هفته را به یک موضوع در حوزه خانواده اختصاص داده است.

«فرزند پروری»، «سلامت»، «مهارت های زندگی»، «خانواده و نشاط»، «خانواده و اجتماع» و «خانواده و اقتصاد» عناوین محورهای «عصر خانواده» هستند که به تهیه کنندگی سحر رضوی، علی اکبر کریمی و رضا داستانی در گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو تهیه و تولید می شوند.

گفتنی است برنامه «عصر خانواده» با رویکرد بهبود و اصلاح سبک زندگی به صورت تخصصی به موضوعات خانواده محور پرداخته و لذت حضور در کانون خانواده و ارائه راهکارها و ایده‌های مناسب برای طرح الگوی خانواده مطلوب ایرانی ـ اسلامی را در دستور کار دارد.

۵۰۸

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس