تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، محمود واعظی صبح امروز در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران که در سالن استانداری برگزار شد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید برای تحقق اقتصاد مقاومتی به دنبال تبلیغات صوری و اجرا در حد برگزاری همایش و سمینارها که در گذشته انجام می شد ، نبوده و […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، محمود واعظی صبح امروز در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران که در سالن استانداری برگزار شد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید برای تحقق اقتصاد مقاومتی به دنبال تبلیغات صوری و اجرا در حد برگزاری همایش و سمینارها که در گذشته انجام می شد ، نبوده و نیست و به طور جدی این سیاست ها را در دستور کار خودش دارد .


وی افزود : بنای جدی دولت این است که نرخ رشد اقتصادی در کشور امسال به پنج درصد برسد و این روند در حال محقق شدن است.


واعظی ادامه داد: برای آینده مازندران باید جامعه‎نگر باشیم و در بخش صنعتی نیز می‎توانیم به‎خوبی عمل کنیم، اکنون براساس فعالیت‌هایی که انجام شده همه شاخص‎های اقتصادی رشد معنی‎داری داشته است.


وی ادامه داد: تا پایان سال‎جاری باید به نقطه خوبی در بخش پیشرفت مازندران برسیم، البته کارها با هدایت استاندار و با تشکیل چهار کمیته که نقش مهمی در پیشبرد امور دارند، دنبال می‎شود، امیدواریم براساس نقشه راهی که مشخص شده است، در هر جایی که استاندار مازندران تشخیص بدهد، در تهران و استان در خدمت مسؤولان هستم.


جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در مازندران افزود : سیاست های اقتصاد مقاومتی و رشد اقتصادی در کشور باید به افزایش رفاه اجتماعی و اقتصادی اقشار کم درآمد جامعه و اشتغال جوانان بیکار برسد و در این صورت مردم نیز با برنامه های دولت همراهی خواهند کرد.


وی مهم ترین چالش پیش روی سیاست های اقتصاد مقاومتی را بروکراسی اداری دانست و گفت : باید این بروکراسی را به مرور برای تحقق برنامه های بلند کشور تغییر دهیم تا بتوانیم گام بلندی را برای توسعه کشور برداریم.


واعظی افزود : دولت تدبیر و امید به دنبال افزایش رفاه اجتماعی و اقتصادی جامعه و اشتغال جوانان است و در تمام این برنامه نیز مشارکت مردمی را در دسنور کار قرار داده است.


 


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس