تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴

ستون پیام‌های مردمی روزنامه کیهان مکان بسیار خوبی است برای اینکه متوجه شوید در دل برخی چه می گذرد. به طور معمول می توانید پیام‌های اولیه را «مواضع خاص» و پیام‌های آخری را واقعی تلقی کنید.

به این پیام توجه کنید که یکی از پیام‌های مردمی روزنامه کیهان امروز (سه شنبه ۲۲ دی ماه ۹۴) است. پیامی که برای نوشتنش به صورت اشتراکی دو نفر افکارشان را بر روی هم ریختند تا خروجی آن حتما «کفر ستیزانه‌تر» باشد.

در این پیام به صراحت از «علف‌خوردن» مردم کره شمالی مورد تمجید قرار گرفته و مهمتر از آن اینکه نشان می‌دهد در تفکر برخی از حضرات چه نوع «عزت‌مداری» نهفته است. در این پیام آمده: «مردم کره شمالی به جای سبزی علف خوردند ولی زیر بار زور شیطان بزرگ نرفتند و بمب هیدروژنی ساختند ولی دولت تدبیر ما همه هسته‌ای و دستاوردهای شهدا را داد تا کدخدا گره‌ای از مشکلات باز کند ولی پس از قریب به ۳ سال دوندگی، جز خسارت و هدر رفتن انرژی و وقت و فرصت و افزایش تحریم‌ها و متلاشی کردن دستاوردهای هسته‌ای چیزی دستگیرمان نشده است! دباغ‌زاده و طاهری»

یک نفر نباید از آنها سئوال کند: آیا داشتن «بمب هیدروژنی» مغایر با فتوای رهبری در مورد سلاح‌های کشتار جمعی نیست؟ این چه تفاخری است به تعریف و تمجید از نظام کمونیستی، استبدادی و خودخواهی که مردمش را به «علف‌خوری» واداشته و در مقابلش «سلاح کشتار جمعی» می سازد. ظاهرا اعتقاد آمریکایی‌ها و اوباما به فتوای رهبری بیشتر از برخی دوستان داخلی است.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس