تاریخ انتشار: ۱۶ خرد ۱۳۹۴

هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت: ابتدا می‌خواهم با مسئولان باشگاه نفت مذاکره کنم و اگر از نظر مالی به توافق نرسیم با تیم‌های دیگر مانند پرسپولیس مذاکره می‌کنم. به گزارش گذار نیوز علیرضا عزت کرامت (عزتی) در خصوص اینکه آیا از طرف باشگاه پرسپولیس با او تماسی گرفته شده است، اظهار داشت: قرارداد من […]

هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت: ابتدا می‌خواهم با مسئولان باشگاه نفت مذاکره کنم و اگر از نظر مالی به توافق نرسیم با تیم‌های دیگر مانند پرسپولیس مذاکره می‌کنم.

علیرضا عزتی

به گزارش گذار نیوز علیرضا عزت کرامت (عزتی) در خصوص اینکه آیا از طرف باشگاه پرسپولیس با او تماسی گرفته شده است، اظهار داشت: قرارداد من با باشگاه نفت تهران تمام شده و فعلاً در دوران استراحت هستم، حالا باید ببینم خدا چه می‌خواهد.

وی ادامه داد:‌ از طرف باشگاه پرسپولیس با من تماسی گرفته نشده اما ممکن است با مدیر برنامه‌هایم تماس گرفته باشند. بالاخره هر بازیکنی دوست دارد روزی در پرسپولیس و استقلال بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

هافبک تیم فوتبال نفت افزود: من از رده‌های پایه در نفت بودم و به این باشگاه علاقه خاصی دارم. واقعیت این است که ابتدا می‌خواهم با مسئولان باشگاه نفت مذاکره کنم و اگر از نظر مالی به توافق نرسیم با تیم‌های دیگر مانند پرسپولیس مذاکره می‌کنم. اولویت من باشگاه نفت است و اگر با این باشگاه به توافق نرسم با تیم‌های دیگر مذاکره می‌کنم.

عزتی تصریح کرد: می‌خواهم سال آینده بازیکن مثمرثمری باشم و فرقی هم ندارد در چه تیمی بازی کنم. هدفم این است که چه برای نفت و چه برای پرسپولیس از نظر فنی و اخلاقی بازیکن مؤثری باشم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس