تاریخ انتشار: ۰۲ آبا ۱۳۹۴

از درد دل کارگران با روحانی تا تقدیر مردم از برجام در عزاداری رئیس‌جمهور در روز عاشورا.

به گزارش “گذارخبر” حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز شنبه و همزمان با  عاشورای حسینی؛ سالروز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، در بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش سازمان تامین اجتماعی حاضر شد و با توضیحات مسئولان  در جریان روند کاری بخش های مختلف این مرکز درمانی قرار گرفت.
رییس جمهوری هنگام بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان با بیماران بستری به گفتگوی صمیمی پرداخت و ضمن دلجویی و اهدای شال سیاه رنگ به مناسبت عاشورای حسینی در خصوص روند درمانی آنان سوالاتی کرد.
همچنین دکتر روحانی با توقف در ایستگاه پرستاری یکی از بخش های این مرکز درمانی، کار پرستاران و پزشکان را بسیار ارزشمند توصیف کرد و ضمن آرزوی توفیق برکت و سلامتی برای این قشر زحمت کش جامعه خطاب به آنان گفت: شما واسطه شفایی هستید که خداوند به بیماران می دهد و در همه ایام سال و روز عزای حسینی نیز به بیماران خدمت رسانی می کنید.
رییس جمهوری پس از بازدید از این مرکز درمانی به  خیل عظیم عزاداران حسینی محله خلیج فارس در مقابل بیمارستان شهید فیاض بخش، که عمدتاً کارگران و بازنشستگان هستند، پیوست و همراه با آنان برای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام  و یاران باوفایش عزاداری کرد.
از درد دل کارگران با روحانی تا تقدیر مردم از برجام در عزاداری رئیس‌جمهور در روز عاشورا
حضور دکتر روحانی در بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش سازمان تأمین اجتماعی در محله کارگر نشین خلیج فارس تهران و عزاداری در جمع کارگران و بازنشستگان با حاشیه‌های جالبی هراه بود.
•        دکتر روحانی هنگام حضور در بخش‌های بستری این بیمارستان به سخنان و درددل‌های بیماران با دقت گوش داد  و برای رفع مشکلات آنان دستوراتی صادر کرد.
•        رئیس جمهور هنگام عیادت از بیماران بستری در بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش در بین آنان شال سیاه توزیع کرد.
•        دکتر روحانی در ایستگاه پرستاری یکی از بخش‌های بستری بیمارستان فیاض بخش از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی پرستاران و کادر درمانی در ارائه خدمات به بیماران قدردانی کرد.
•        رئیس جمهور پس از استماع گزارش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بر گسترش و ارتقاء خدمات به کارگران و مستمری بگیران تأکید کرد و خواستار تسریع در اجرای طرح توسعه این بیمارستان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین بیمارستان‌های کشور شد. دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این بازدید دستوراتی را برای ارتقاء خدمات به کارگران و بازنشستگان و تسریع در احداث بیمارستان جدید شهید فیاض بخش صادر کرد.
•        رئیس جمهور هنگام عزاداری در محله کارگر نشین خلیج فارس کودکان، نوزادان و مادران را مورد تفقد قرار داد و به ابراز احساسات عزاداران حسینی پاسخ داد.
•        کارگران و بازنشستگان در دیدار با رئیس جمهور از دولت تدبیر و امید برای به سرانجام رساندن مذاکرات هسته‌ای تقدیر و تشکر کردند.
•        عزاداران حسینی نماز ظهر عاشورا را در بیمارستان فیاض بخش به امامت حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی اقامه کردند.
•        ساختمان جدید بیمارستان ۵۵۰ تختخوابی فیاض بخش که کلنگ‌زنی آن در شهریور ماه سال ۹۲ انجام شد از قدیمی‌ترین و بزرگترین بیمارستان‌های سازمان تامین اجتماعی است که در محله کارگرنشین تهران واقع شده است.
•        دکتر روحانی را در این بازدید دکترعلی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دکتر قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ دکتر نهاوندیان، رییس دفتر رییس جمهوری، دکتر فریدون، دستیار ویژه رئیس جمهور؛ دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی؛ دکتر عباس کبریایی زاده، رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و نمایندگان تشکل‌های کارگری و بازنشستگی همراهی می‌کردند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس