تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] روز چهارشنبه ۲۷ مرداد بالغ بر ۱۳۷ هزار تن جو دامی قیمت تضمینی در بورس کالای ایران عرضه می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی ۱۳۷ هزار تن جو دامی استان های اصفهان، مرکزی، گلستان، لرستان، […]

[ad_1]

جو

روز چهارشنبه ۲۷ مرداد بالغ بر ۱۳۷ هزار تن جو دامی قیمت تضمینی در بورس کالای ایران عرضه می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی ۱۳۷ هزار تن جو دامی استان های اصفهان، مرکزی، گلستان، لرستان، اردبیل، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری، مازندران، همدان، ایلام، سمنان، فارس، قم و کرمانشاه در قالب طرح قیمت تضمینی عرضه می شود.

شکر سفید نیز به میزان ۹۲۰۰ تن در این تالار بر روی تابلوی عرضه می رود. از دیگر عرضه های این تالار می توان به عرضه ۸ هزار تن ذرت داخلی، ۱۰ هزار تن کنجاله سویای وارداتی، ۱۴ هزار تن گندم دوروم و یکهزار تن مرغ منجمد رنج یک اشاره کرد.

تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در روز چهارشنبه شاهد عرضه ۱۳ هزار تن انواع قیرشرکت های پالایش نفت تبریز، فومن شیمی گستر و تولیدی قیر راه دژپا، ۲۰۰ تن عایق رطوبتی شرکت شهربام عایق به همراه ۵ هزار تن وکیوم و ۲ هزار تن لوب کات سبک پالایش نفت تبریز برای صادرات به بازارهای جهانی است.

در تالار داخلی فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز ۲۵۰۰ تن گوگرد کلوخه و گرانوله شرکت پالایش نفت شازند ، ۷ هزار تن وکیوم باتوم پالایش نفت شیراز، ۱۰۰ تن گاز آروگون پتروشیمی شیراز به همراه بیش از ۲۳ هزار تن انواع مواد شیمیایی عرضه می شود. قیر داخلی نیز به میزان بیش از ۲۲ هزار تن از سوی شرکتهای نفت جی، پالایش نفت شیراز و دنا بام گلستان بر روی تابلوی عرضه می رود.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران نیز در آخرین روز معاملاتی هفته، شاهد عرضه ۲۸۸۵ تن سبد میلگرد مخلوط و سبد تیرآهن مخلوط شرکت ذوب آهن اصفهان است.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس