تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نشست مشترک معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با مدیرعامل موسسه شهر کتاب با حضور جمعی از مدیران دو حوزه برای ارائه صنایع دستی ایران در ۸۰ شعبه شهر کتاب برگزار شد. به گزارش مهر به نقل از  روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛  این نشست به […]

[ad_1]

نشست مشترک معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با مدیرعامل موسسه شهر کتاب با حضور جمعی از مدیران دو حوزه برای ارائه صنایع دستی ایران در ۸۰ شعبه شهر کتاب برگزار شد.

به گزارش مهر به نقل از  روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛  این نشست به منظور هم فکری و تعامل برای توسعه همکاری‌های مشترک میان معاونت صنایع دستی  و هنرهای سنتی کشور و مجموعه فرهنگی شهر کتاب با حضور بهمن نامور مطلق و مهدی فیروزان مدیر عامل موسسه شهر کتاب برگزار شد.

در این دیدار بحث و تبادل نظر در خصوص ظرفیت های دو مجموعه در راستای فعالیتهای فرهنگی و نیز رونق بیشتر اقتصاد صنایع دستی و فروش صنایع دستی و کتاب با انجام برنامه ها و پروژه های مشترک در آینده نزدیک صورت گرفت.

شهرکتاب مجموعه‌ای با بیش از ۸۰ شعبه در تهران و دیگر مراکز شهری ایران است که در کنار فروش کتاب،  بخش‌های ویژه‌ای را نیز برای فروش محصولات فرهنگی به ویژه صنایع دستی دارا است.

در راستای این نشست تلاش می شود  تا سهم صنایع دستی در  در فروشگاههای شهر کتاب، با انجام طرح ها و پروژه های مشترک توسعه بیش از بیش داشته باشد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس