تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم از برپایی غرفه عرضه محصولات در نمایشگاه عطرسیب و ارائه تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی این محصولات به شهروندان خبرداد. به گزارش ایسنا، عبدالحسین رحیمی با اشاره به عرضه محصول ویژه ایام ماه محرم در غرفه‌های اختصاصی این […]

[ad_1]

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم از برپایی غرفه عرضه محصولات در نمایشگاه عطرسیب و ارائه تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی این محصولات به شهروندان خبرداد.

به گزارش ایسنا، عبدالحسین رحیمی با اشاره به عرضه محصول ویژه ایام ماه محرم در غرفه‌های اختصاصی این سازمان در نمایشگاه عطر سیب گفت: ۲۰ قلم کالای اساسی و مرتبط با پذیرایی هیأت‌های مذهبی اعم از روغن، برنج، شکر و رب در ایام محرم با تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصد از سوی سازمان در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار شهرداری تهران با اشاره به ارائه محصولات بازرگانی و سبزیجات غیربرگی در نمایشگاهعطر سیب اظهار کرد: محصولاتی همچون سیب زمینی و پیاز که مورد نیاز تکایا و هیات‌های مذهبی است، به صورت دستچین عرضه می‌شود.

بر اساس گزارش سایت تهران سما، وی با تاکید بر حضور نمایندگان هیأت‌های مذهبی در نمایشگاه عطر سیب خاطر نشان کرد: این افراد از دیروز -شنبه سوم مهرماه- به مدت ۱۰ روز فرصت دارند با مراجعه به بوستان ولایت، سالن شماره یک نمایشگاه عطرسیب از خدمات غرفه‌های سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس