تاریخ انتشار: ۱۰ اسف ۱۳۹۳

رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از توزیع گسترده مرغ منجمد در نمایشگاه‌های بهاره خبر داد و گفت: از روز گذشته مرغ منجمد به قیمت هر کیلو ۵۸۰۰ تومان در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود.  به گزارش گذارنیوز سید محمود نوابی  مبنی بر اینکه چرا در نمایشگاه‌های بهاره امسال مرغ عرضه نمی‌شود؟ گفت: تهیه، تامین […]

رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از توزیع گسترده مرغ منجمد در نمایشگاه‌های بهاره خبر داد و گفت: از روز گذشته مرغ منجمد به قیمت هر کیلو ۵۸۰۰ تومان در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود.

مرغ

 به گزارش گذارنیوز سید محمود نوابی  مبنی بر اینکه چرا در نمایشگاه‌های بهاره امسال مرغ عرضه نمی‌شود؟ گفت: تهیه، تامین و توزیع مرغ در سراسر کشور برعهده وزارت جهاد کشاورزی و شرکت پشتیبانی امور دام است و اینکه در روزهای ابتدایی برگزاری نمایشگاه بهاره، مرغ به قیمت مناسب عرضه نشد، جای تاسف دارد.

وی افزود: مردم طبق سال‌های گذشته انتظار دارند مرغ منجمد مصرفی خود را از این نمایشگاه‌ها خریداری کنند، اما ظاهرا این کالای تا پایان روز جمعه هفته گذشته عرضه نشده بود.

نوابی با بیان اینکه با پیگیریهای صورت گرفته از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از ابتدای هفته جاری مرغ منجمد به صورت گسترده در نمایشگاه‌های بهاره عرضه می‌شود، اظهار کرد: قیمت این کالا در نمایشگاه به ازای هر کیلو ۵۸۰۰ تومان است.

وی افزود: البته سازمان حمایت نسبت به دیر اقدام کردن وزارت جهادکشاورزی نقد دارد، چراکه اگر این کار به سرعت انجام می‌شد، مصرف‌کننده هزینه به‌ هم‌ریختگی بازار را پرداخت نمی‌کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس