تاریخ انتشار: ۲۴ آبا ۱۳۹۴

برخی رسانه ها که نمایشگاه را تحریم کرده اند شاید تصور میکردند حضور در جمع اهالی رسانه می تواند معذوراتی برایشان فراهم کند و در اصل نیامدن تا پاسخگوی اعمال و رفتارهای خود نباشند.

به گزارش “گذارخبر” فیض الله عرب سرخی به همراه مریم قدس با حضور در نمایشگاه مطبوعات و در بازدید از غرفه “گذارخبر”،عرب سرخی گفت:برخی رسانه ها که نمایشگاه را تحریم کرده اند شاید تصور میکردند حضور در جمع اهالی رسانه می تواند معذوراتی برایشان فراهم کند و در اصل نیامدن تا پاسخگوی اعمال و رفتارهای خود نباشند.

عرب سرخی درباره سیاست داخلی دولت گفت:در حوزه سیاست خارجی با فضای محدود به دیپلمات هایی مواجه هستید که می توانید با آنها گفت و گو کنید اما در حوزه سیاست داخلی نیاز به بسط آگاهی ها و بسط تشکیلات و به بسیاری دیگر از موضوعات مربوط است که فرآیند طولانی تر رو برای حل مشکلات می طلبد.امیدواریم خیلی تدریجی و گام به گام در این عرصه رو به جلو حرکت کنیم.

وی اظهار داشت:برای همکاری با فعالین در عرصه انتخابات تمام تلاشم را می کنم.آقای خاتمی با تشکیل شورای سیاستگذاری توانستن یک وحدت رویه بین اصلاح طلبان شکل دهند.هنوز زمان مطرح شدن گزینه برای ریاست مجلس فرا نرسیده است.بنده شخصا نظری برای کاندیدا شدن ندارم مگر اینکه اجماع نظر همه  این باشد که ثبت نام کنم.

مریم قدس با اشاره به انتخابات مجلس گفت:اینکه تاکیید بر روی حضور ۳۰درصدی بانوان می شود را قبول ندارم چراکه اگر توانمندی بانوان همانند مردان قابلیت اجرایی دارد چرا لیست را به صورت پنجاه پنجاه نبندیم؟

وی ادامه داد:در نقد منصفانه به دولت انتظار داشتم در حل مشکلات موجود در بخش سیاست داخلی فضا را بسیار بازتر ببینم اما در کل نوع عملکرد دولت کاملا قابل دفاع است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس