تاریخ انتشار: ۱۶ آبا ۱۳۹۴
درد دل داور جنجالی

یدالله جهانبازی داور بازی جنجالی پرسپولیس – ذوب آهن از هوادران باشگاه پرسپولیس عذر خواهی کرد.

به گزارش “گذار خبر”، جهانبازی دقایقی پیش با تاکید بر این نکته که داوران حق مصاحبه ندارند ، از طرفداران پرسپولیس بابت تصمیم به اخراج دروازه بان این تیم عذر خواست . البته این اشتباه مستقیما متوجه این داور بین المللی فوتبال ایران نیست و او بر اساس رای کمک داور تصمیم به اخراج صادقی گرفته است.

او که از چهارشنبه شب شدید ترین حملات را متوجه خوددیده است، خطاب به هواداران پرسپولیس می گوید : اشتباه در داوری اجتناب ناپذیر است و من از اینکه پرسپولیس یکی از مسیرهای رسیدن به جام را زا دست داده و این مسئولیت متوجه ماست واقعا ناراحت هستم.

جالب است بدانید به اسم این داور فوتبال ایران صفحه ای در اینستاگرام باز شده و هواداران پرسپولیس بدترین فحاشی ها را به در این صفحه به او داشته اند. وی که کارشناسی های داوری را نیز خوانده و شنیده است، از برخی حرف ها به شدت دلخور به نظر می رسد؛ از جمله ، اظهار نظر شدید اللحن رضاغیاثی رییس سابق کمیته داوران که با لحنی بد اضافه وزن وی را مورد خطاب قرار داده بود.

جهانبازی که در این گیرودار تنهاست ، جامعه فوتبال و خانواده بزرگ هواداران پرسپولیس را به سعه صدر دعوت می کند . و البته راهی هم جز این نیست چراکه در فوتبال راهی برای بازگشت نتیجه وجود ندارد.

جهانبازی در توضیح صحنه اخراج می گوید: ذوب آهن ضدحمله سریعی زد و من از صحنه جا ماندم و صحنه را دقیق ندیدم . کمک داور من خطای هند ایمان صادقی را اعلام کرد. من به کمک داورم گفتم پرسپولیسی ۱۰ نفره می شود و ۳ بار هم این موضوع را تاکید کردم اما او گفت که صحنه را دیده است و بنابراین رای به اخراج صادقی دادیم . بعد از بازی هم آقای میرزا بیگی که با پرسپولیسی ها رد یک پرواز بود ، از آقای خوردبین عذرخواهی کرد و گفته که من این تصمیم را با مشورت او گرفته ام .

او همچنین درباره نحوه قضاوتش بعد از اخراج هم گفت : خیلی سخت بود و من مجبور به مدارا بودم چون با هر سوت بازیکنان و کادر فنی و هواداران پرسپولیس من را زیر فشار می گذاشتند . البته شاید این موضوع خیلی هم غیر طبیعی نبود اما این حد از فشار روی یک داور واقعا طبیعی نیست . انگار ۱۰۰ دقیقه در جهنم بودم .

همچنین این داور بین المللی فوتبال ایران درباره موضوع پیشنهاد ۲۰ میلیونی به کمک داورش داوود رفعتی هم گفت : در انتقال و نوشتن این مصاحبه اشتباهی صورت گرفته که از شما می خواهم اصلاحش کنید . منظور من این بود آن مسابقه که تکلیف سقوط یک تیم را روشن می کرد ۲۰ میلیارد می ارزد نه اینکه به من یا کمک ام پیشنهاد مالی شده بود .

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس