تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با هشدار در این باره که افراد بدون ویزا و غیرقانونی وارد کشور عراق نشوند، گفت: از خارج شوندگان غیرقانونی هیچ حمایت کنسولی نخواهیم کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا ، حسین ذوالفقاری روز سه شنبه در نشست خبری، در باره زائران اربعین حسینی گفت: درباره […]

[ad_1]

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با هشدار در این باره که افراد بدون ویزا و غیرقانونی وارد کشور عراق نشوند، گفت: از خارج شوندگان غیرقانونی هیچ حمایت کنسولی نخواهیم کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا ، حسین ذوالفقاری روز سه شنبه در نشست خبری، در باره زائران اربعین حسینی گفت: درباره ایجاد مرز کمکی با عراقی ها صحبت شد که قرار بود مرز خسروی فعال شود ولی طرف عراقی موافقت نکرد.
وی افزود: صدور ویزا برای زائران اربعین از هفته گذشته در سفارت عراق در تهران و کنسولگری های مشهد، کرمانشاه و اهواز آغاز شده است و از ۱۵ مهر ۱۲ شهر دیگری برای صدور ویزا شروع به کار می کنند.
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: مرز سومار و مندلی برای کاهش فشار به مرز مهران ( و سهولت تردد زائران ) ایجاد می شود که توافق اولیه در این باره با کشور عراق صورت گرفته است.
این خبر در حال تکمیل است…

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس