تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دو سارق برزیلی روز گذشته به یک شناگر روسیه حمله کردند و تمام پول‌های او را به سرقت بردند. به گزارش ایلنا، به نظر می‌رسد نیروهای امنیتی برزیل کماکان قادر به مهار اشرار این کشور نیستند و هر روز اتفاق تازه‌ای برای ورزشکاران حاضر در المپیک می‌افتد. سایت ورزش روسیه خبر داد […]

[ad_1]

دو سارق برزیلی روز گذشته به یک شناگر روسیه حمله کردند و تمام پول‌های او را به سرقت بردند.

به گزارش ایلنا، به نظر می‌رسد نیروهای امنیتی برزیل کماکان قادر به مهار اشرار این کشور نیستند و هر روز اتفاق تازه‌ای برای ورزشکاران حاضر در المپیک می‌افتد.


سایت ورزش روسیه خبر داد یوگنی کوروتیشکین یکی از شناگران روس که در حال رفتن به یکی از رستوران‌های ریو بود در مسیر دو سارق مسلح او را تهدید کردند و تمام پول‌هایش را به سرقت بردند.


یوگنی کوروتیشکین در اینستاگرام خود نوشت: این پست من ورزشی نیست ولی جالب است. امروز درحالی که در مسیر رفتن به یکی از رستوران‌های ریو بودم دو سارق مسلح مرا تهدید کردند و تمام پولم را گرفتند. خدارو شکر حالم خوب است. این پست را می‌گذارم تا در آینده کسی به این مصیبت گرفتار نشود و مواظب باشد.


دو روز پیش اشرار ریو دوژرانیرو اتوبوس حامل خبرنگاران را به تیر بسته بودند که خوشبختانه کسی کشته نشد ولی ۳ خبرنگار زخمی شدند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس