تاریخ انتشار: ۱۴ خرد ۱۳۹۵

– مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان گفت: افکار امام خمینی(ره) نشان دهنده اعتقاد راسخ ایشان به اسلام انقلابی و توجه به عدالت طلبی، ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار است.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
علی مهدیخانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به نقشه های شوم استکبار برای مبارزه با افکار بنیانگذار انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: برای مقابله با هجمه های دشمن، نقش رسانه ها، مسئولان و نخبگان جامعه به عنوان خواص تاثیرگذار است.
وی به جهاد کبیر مورد نظر رهبر معظم انقلاب در جمع دانشجویان پاسدار اشاره کرد و گفت: ذهنیت مردم، جوانان و سایر اقشار را باید نسبت به راه معمار انقلاب اسلامی عمق بخشید.
مهدیخانی اظهار کرد: باید چنان با بیان افکار و آرمان های امام خمینی(ره)، در جامعه روشنگری کرد که راه بر عوام فریبی عده ای با شعارهای سطحی بسته شود.
وی با بیان اینکه مسئولان تریبون های قدرت را در اختیار دارند، افزود: می توان از این ابزار برای آشنایی بیشتر مردم با سیره امام خمینی(ره) در نحوه مدیریت جامعه استفاده کرد.
مهدیخانی ادامه داد: در صورتی که رفتار و منش مسئولان به عمد مطابق با رفتار مورد اشاره امام راحل با مردم نباشد، در واقع به انقلاب اسلامی خیانت کرده اند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان در توصیه به کسانی که مسئولیتی در این استان قبول کرده اند، گفت: الگو گرفتن از رفتار امام راحل و داشتن صداقت در کلام در سخت ترین شرایط، می تواند وضعیت فعلی زنجان را بهتر از قبل کند.
۳۲۱۶/۳۰۰۱

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس