تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزارت نیرو اعلام کرد: دیروز (دوشنبه) پیک مصرف برق روزانه با افزایش قابل توجه ۳۲۶ مگاواتی نسبت به روز پیش از آن، به ۴۸ هزار و ۳۳۰ مگاوات رسید. به گزارش ایسکانیوز از وزارت نیرو، پیک مصرف برق در همین زمان در همسنجی با پارسال که رقمی معادل ۴۴ هزار و ۵۸ مگاوات ثبت […]

[ad_1]

وزارت نیرو اعلام کرد: دیروز (دوشنبه) پیک مصرف برق روزانه با افزایش قابل توجه ۳۲۶ مگاواتی نسبت به روز پیش از آن، به ۴۸ هزار و ۳۳۰ مگاوات رسید.

به گزارش ایسکانیوز از وزارت نیرو، پیک مصرف برق در همین زمان در همسنجی با پارسال که رقمی معادل ۴۴ هزار و ۵۸ مگاوات ثبت شده بود، چهار هزار و ۲۷۲ مگاوات افزایش داشته است.
در نیمه شهریور کل مبادلات روزانه برق یک هزار ۸۲۶ مگاوات گزارش شد که یک هزار و ۳۴۳ مگاوات آن صادر و ۴۸۳ مگاوات آن وارد کشور شده است.
ذخیره نیروگاهی در این روز معادل یک هزار و ۳۳۶ مگاوات گزارش شد که در مقایسه با روز یکشنبه ۵۱۸ مگاوات کاهش نشان می دهد.
مصرف برق صنایع در همین روز برابر با چهار هزار و ۲۱۶ مگاوات گزارش شده است.
به گزارش ایرنا، سه شنبه بیست و نهم تیرماه گذشته، اوج مصرف برق کشور در رکورد تازه خود از مرز ۵۲ هزار مگاوات گذشت و رقم ۵۲ هزار و ۳۷۰ مگاوات را به ثبت رساند که بیشترین پیک مصرفی از ابتدای سال ۹۵ تاکنون بوده است.
پیک بار مصرفی برق تابستان ۱۳۹۴ با افزایش سه هزار مگاواتی نسبت به سال پیش از آن به ۵۰ هزار و ۱۷۷ مگاوات رسیده بود.
۳۳٫۷ درصد مصرف برق کشور در بخش خانگی، ۳۱٫۵ درصد در بخش صنعتی، ۱۶٫۱ درصد در بخش کشاورزی و نزدیک به ۲۰ درصد مربوط به بخش عمومی، روشنایی معابر و تجاری است.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس