تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عامل شهادت سرباز انتظامی بخش بمپور شهرستان ایرانشهر واقع در جنوب استان امروز /چهارشنبه/ در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی اظهار داشت: یک گروه از ماموران انتظامی بخش بمپور ایرانشهر سوم مرداد ماه جاری هنگامی […]

[ad_1]

 فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عامل شهادت سرباز انتظامی بخش بمپور شهرستان ایرانشهر واقع در جنوب استان امروز /چهارشنبه/ در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی اظهار داشت: یک گروه از ماموران انتظامی بخش بمپور ایرانشهر سوم مرداد ماه جاری هنگامی که مشغول اجرای ماموریت و کنترل خودروهای عبوری برای استقرار نظم و امنیت بودند راننده یک دستگاه پژو ۴۰۵ با سرعت زیاد به ایستگاه بازرسی ماموران نزدیک شده و ضمن توجه نکردن به دستور پلیس با یکی از سربازان وظیفه به نام حامد گنابادی برخورد کرد و از محل متواری شد.

وی ادامه داد: این سرباز وظیفه بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با پایش های میدانی و داشتن اطلاعات، بامداد امروز عامل شهادت این سرباز نیروی انتظامی را در حالی که با خودروی مورد نظر در حال تردد بود شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: این فرد که دارای سوابق کیفری بوده در تحقیقات تخصصی پلیس به شهادت رساندن سرباز انتظامی بخش بمپور اعتراف کرد.

بمپور مرکز بخش بمپور در ۲۲ کیلومتری ایرانشهر واقع شده است.

ایرانشهر از توابع استان سیستان و بلوچستان در ۳۳۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان قرار دارد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس