تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۳۹۴

دولت کویت هویت عامل انتحاری حمله به مسجد شیعیان، امام صادق (ع) را فاش کرد. دولت کویت هویت عامل انتحاری حمله به مسجد شیعیان، امام صادق (ع) را فاش کرد. به گزارش گذارنیوز به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، این شخص که “فهد سلیمان عبدالمحسن القباع” نام دارد عربستانی‌الاصل و متولد سال ۱۹۹۲ بوده است. […]

دولت کویت هویت عامل انتحاری حمله به مسجد شیعیان، امام صادق (ع) را فاش کرد.
کویت
دولت کویت هویت عامل انتحاری حمله به مسجد شیعیان، امام صادق (ع) را فاش کرد.
به گزارش گذارنیوز به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، این شخص که “فهد سلیمان عبدالمحسن القباع” نام دارد عربستانی‌الاصل و متولد سال ۱۹۹۲ بوده است.

بنا بر اعلام دولت کویت این شخص صبح روز حادثه از طریق هوایی وارد خاک کویت شده بود و خود را در بین نمازگزاران در مسجد امام صادق علیه السلام در منطقه الصوابر منفجر کرد.

پیش از این مقامات کویت مالک خودرویی که عامل انتحاری را به محل حادثه رسانده بود، دستگیر کرده بودند سپس موفق به شناسایی هویت راننده خودرو شدند.

وزارت کشور کویت در بیانیه‌ای اعلام کرد: راننده فردی به نام عبدالرحمان صباح عیدان سعود از جمله افرادی است که به شکل غیرقانونی در کویت اقامت داشته و هنگام بازداشت در یکی از خانه‌های منطقه رقه در اطراف پایتخت این کشور پنهان شده بود.

روز جمعه بر اثر حمله یک عامل انتحاری به نمازگزاران شیعه در مسجد امام صادق علیه السلام در منطقه الصوابر کویت ۲۷ تن شهید و ۲۲۷ نفر دیگر زخمی شدند.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس