تاریخ انتشار: ۲۰ اسف ۱۳۹۳

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور (دفتر تحکیم وحدت) با صدور بیانیه ای از مسئولان انتظامی و نظامی خواست که عاملان ضرب و شتم علی مطهری در شیراز را شناسایی و به مردم معرفی کنند. به گزارش گذارنیوز در بیانیه دفتر تحکیم وحدت آمده است: متاسفانه، دوشنبه ۱۸ اسفند که علی مطهری […]

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور (دفتر تحکیم وحدت) با صدور بیانیه ای از مسئولان انتظامی و نظامی خواست که عاملان ضرب و شتم علی مطهری در شیراز را شناسایی و به مردم معرفی کنند.

ماشین

به گزارش گذارنیوز در بیانیه دفتر تحکیم وحدت آمده است: متاسفانه، دوشنبه ۱۸ اسفند که علی مطهری برای ایراد سخنرانی به شهر شیراز سفر کرده بود با حمله اراذل و اوباش نه تنها نتوانست در مراسم حاضر شود، بلکه مورد ضرب و شتم هم قرار گرفت.

این بیانیه می افزاید: اختلاف فاحش رفتار افرادی که به نام دین، مذهب و ولایت فقیه به این اعمال ناشایست دست می زنند با رفتار و اخلاق مدنظر دین مبین اسلام و رهبری بر کسی پوشیده نیست، اما آنچه که باعث تعجب می شود این است که چرا با اراذل و اوباشی که این رفتار را از خود نشان دادند، برخورد نمی شود؟

این بیانیه ادامه می دهد: سالهاست که گروهی با رفتارهای اینچنینی باعث وهن نظام جمهوری اسلامی می شوند و این اتفاق بارها رخ داده است بدون اینکه عوامل آن مجازات شوند و این مساله باعث شده که این گروه تندرو فکر کنند اجازه همچنین اقداماتی را دارند.

این بیانیه اضافه می کند: البته این گونه اتفاقات که بسیار مشکوک به نظر می رسد مشابه اواخر دهه ۷۰ می باشد که عده ای قصد داشتند با ظاهری مذهبی اقدامات ساختار شکنانه انجام دهند و این اقدامات را به پای جوانان و دانشجویان مومن انقلابی بنویسند، اما خوشبختانه هم آن موقع و هم اکنون عموم دانشجویان و مردم فهیم ایران اسلامی می دانند که دانشجویان و جوانان مذهبی هیچ سنخیتی با این رفتارها ندارند و این اقدامات را محکوم می کنند.

‘عدم برخورد با این افراد علاوه بر ترویج بی قانونی، باعث می شود که مسئولیت رفتارهای این افراد به پای مجموعه نظام جمهوری اسلامی گذاشته شود و تبعات آن گریبان انقلاب اسلامی را بگیرد و فرصت برای سوء استفاده رسانه های بیگانه و معاند انقلاب فراهم شود. این تهدیدی است که می شود با عملکرد صحیح مسئولان نظام به فرصت تبدیل شود.’

در ادامه این بیانیه آمده است: بدون شک برخورد با این افراد، نه تنها باعث می شود که دیگر شاهد چنین رفتارهایی نباشیم، بلکه می تواند باعث افزایش بیش از پیش محبوبیت نظام جمهوری اسلامی در میان مردم شود.

بیانیه دفتر تحکیم وحدت می افزاید: توجه به اینکه فردی که مورد حمله قرار گرفته، فرزند شهید مطهری، یکی از بزرگترین شهدای انقلاب بوده است و این رفتار بی احترامی به خانواده شهدا نیز تلقی می شود، لزوم پیگیری و برخورد با عاملان قضیه را دوچندان خواهد کرد.

در پایان این بیانیه آمده است: اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور (دفتر تحکیم وحدت)، به طور جد از مسئولان انتظامی و قضایی کشور می خواهد که هر چه سریع تر عاملان این قضیه شناسایی شوند و بعد از معرفی به مردم به سزای اعمال خود برسند، تا ان شاء الله شاهد این قببل حرکات نباشیم.

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که روز دوشنبه برای ایراد سخنرانی به شیراز رفته بود، پس از حمله عده ای موتور سوار و آسیب دیدن چشمش، سفر خود را ناتمام گذاشته و به تهران بازگشت.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس