تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] همچنین تیم‌های ژاندارمری مقادیری تجهیزات نظامی شامل اسلحه و نارنجک‌های دستی متعلق به سربازان را کشف کردند. هفت تن از سربازانی که هتل محل اقامت رجب طیب اردوغان در شهر مارماریس را در جریان کودتای نافرجام ۱۵ ژوئیه مورد حمله قرار داده بودند طی عملیاتی در روز دوشنبه دستگیر شدند. به گزارش ایسنا به […]

[ad_1]

همچنین تیم‌های ژاندارمری مقادیری تجهیزات نظامی شامل اسلحه و نارنجک‌های دستی متعلق به سربازان را کشف کردند.

هفت تن از سربازانی که هتل محل اقامت رجب طیب اردوغان در شهر مارماریس را در جریان کودتای نافرجام ۱۵ ژوئیه مورد حمله قرار داده بودند طی عملیاتی در روز دوشنبه دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از  روزنامه حریت، پلیس ترکیه در ابتدا سه سرباز را در منطقه گوکچه تپسی در مارماریس بعد از دریافت هشداری در خصوص این که هفت تن در این منطقه تلاش دارند تا خودروها را متوقف کنند، دستگیر کردند.

علاوه بر این، چهار سرباز دیگر نیز در ادامه این عملیات دستگیر شده و جمع سربازان دستگیر شده در در این روز به هفت تن رسید.

همزمان اعلام شده که عملیاتی از سوی سربازان و افسران ویژه پلیس برای دستگیری ۱۷ سرباز دیگری که به این هتل در شب کودتای ۱۵ ژوئیه کمی بعد از فرار رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه به استانبول در پی اطلاع یافتن از کودتا، حمله کردند در جریان است.

این تیم‌ها به منظور یافتن سربازان فراری عملیات‌های تجسس همه خودروها در ورودی‌ها و خروجی‌های منطقه و بررسی اوراق هویتی را انجام می‌دهند.

همچنین تیم‌های ژاندارمری مقادیری تجهیزات نظامی شامل اسلحه و نارنجک‌های دستی متعلق به سربازان را کشف کردند.

مجموعا در جریان تحقیقات برای یافتن سربازانی که به هتل محل اقامت اردوغان در شب کودتای نافرجام حمله کردند ۱۹ تن دستگیر شده‌اند.

پیش از حمله این سربازان اردوغان هتل محل اقامت خود در مارماریس را به مقصد استانبول ترک کرده بود.

۱۷ سرباز تحت تعقیب از زمان حمله شب کودتا که گفته شده توسط پیروان فتح الله گولن روحانی ترک تبار ساکن آمریکا سازماندهی شده، ناپدید شده‌اند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس